بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
راهنمایی لطفا درباره گوشی کنید

راهنمایی کنید لطفا درباره گوشی
سلام دوستان گوشی Samsung Galaxy E7 میخوام بخرم.. ب نظرتون بخرم؟ یا بهتر ازین ک مناسبم باشه هست؟
برای من موارد زیر مهمه:
سامسونگ سفید باشه حتما
صفحه بزرگ داشته باشه
حداکثر قیمتش یک میلیون و دویست باشه
دوربین جلو 13 باشه
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، hamid06
خب سامسونگ Samsung Galaxy E7 گوشی خوبیه کاربر 0212 هم که تازه خریده راضیه ولی با این پول میشه سونی زد دو یا سامسونگ زد 4 هم خرید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 0212
من که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم سه ماهی میشه و از همه لحاظ توپه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
سونی نمیخوام فقط سامسونگ
میخواستم گلگسی 4 بخرم ک دوربین جلوش دیدم 2هست اما این گوشی E7 دوربین جلوش 5 هست
پاسخ

یکم بیشتر هزینه کن نوت3 سامسونگ بگیر
گلکسی اس5 هم خوبه
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
ممنون
دوربین جلوی اینا 2هست... خیلی کمه
و همینطور زیادی گرونه یکم
پاسخ

سلام من خودمم سوني زياد خوشم نيامد

هر چند گوشي خوبيه بخصوص گوشي ك ادمين داره ضد آبه بيشتر تو همين سامسونگم..

خوب ببين اين كه گرفتم كيفيت صفحش واقعاً عاليه..يعني  من الان برچسبه روشه هنوز نكندم همون وقت طرف گفت ندارم منم وقت نداشتم هنوز نتونستم بگيرم دو سه روز ديگه سفارش دادم واسم بياره اگه بياره بگيرمك با اين حساب كه برچسبه صفحه روشه يعني مشخصات گوشي نوشته بعد برچسبه هم دوديه... اريكه دختر عموم گوشيو گرفت دست گفت واي چ صفحش خوشگله.. چون رنگهاي روشن واقعا قشنگ نشون ميده پسر عمومم گفت واي چقد سبُكه با دست گرفتنش واقعاً احساس خوبي داري  Biggrin.gif  چون سبكه همش ميترسي كه الان ميخوره زمين دو نصف ميشه صفحه اش واقعاً خوبه 5.5 اينچ بزرگ وحشتناك و زشت نيست.. به اندازه اي هست كه كوچيك نباشه راضي كنندست خوشگله.. و نازكه تقريبا نسبت به اس تري و  p7 هوآوي ك ديدم و كار كردم بيشتر از اين خوشم اومد.... دوربين جلوش 13 هست  من يه عكس برات خصوصي ميكنم با كيفيت 9.6 مگاپيكسل هستش..با همين گوشيه گرفتم.. ديگه 13 اش معلومه چيه.. هرچند هم بهتر از اين نباشه ولي اينو ببيني خيلي قشنگه... لينكش اينجا نتونستم آپلود كنم خصوصي ميدم بهت از جاي ديگه  Biggrin.gif

بعد اينكه  دوربين دومش 5 هستش... بعد خيلي هم قشنگ عكس ميگيره... مثه اين دوربين كشكيا نيست مثلا مثه اينكه ك خودش فتوشاپ ميكنه رو صورتت خيلي تميز ميگيره ميگي واي چ خوشكگل شدم هر چند شما خوشگلي جسارت نباشه  Biggrin.gif  منظورمه خيلي قشنگ عكس ميگيره نسبت ب گوشي اس تري اس ادوانس و پي سون و جي 750 و جي 730 مقايسه كردم من ب نظرم اين بهتر بود باز پي سون رو دقيق امتحان نكردم ولي من عكس گرفتم باهاش متعجب شدم خيلي قشنگ ميگيره... خخخخخ دستت هم نشون بدي جلوش عكس ميگيره من نديده بودم تا حالا اين قابليت رو واسم جالب بود نياز نيست دكمه گرفتن عكس رو بزني.. يا با صدا هم كار ميكنه تستش نكردم ولي نوشته.. مثلا بگي shoot عكس ميگيره  من نزدم شايدم موفق نشدم.. ولي اينطور تنظيماتي داره... ديگه اينكه يه طوري طراحي شده ك يه قسمتي هست حساسيتش رو بالا ميبره بدون اينكه دستت بخوره به صفحه كار كنه.. يه كم ببري نزديك مشخصه بايد تست كني رو هوا ميگيره.. مثلا واسه وقتيه دستكش دستته حساسيتش بالا باش و اين چيزا... اينا دست گير من شد ب نظظر من تو اين رنج قيمت گوشي خوبيه من تا همين الان ازش راضي بودم نميدونم از  اين به بعد بد بشه يا نه/...  Biggrin.gif  اس و اينا اسمش قديمي شده خوب.. همون نوت...

خوب ببين الان اين 3 ماه و نيمه معرفي شده... من مگه ميدوني چقدر تو اين موبايل فروشي ها گشتم تا گيرم اومد.. اونجاها  ك همش موبايل فروشيه بعضي مغازه ها داشتن بيرون ك اصن نميدونستم چيه؟ يخچاله؟ تلوزينه؟ همينجا قيمت كردم اصن گفتن ما اي سون نديديم نه قيمت داريم.. رفتم شيراز گرفتم پاساژ موبايله.. يعني شيراز همون مغازه هاي تو شهرم نداشتن من خيلي سوال كردم فقط اون پاساژه گيرمون اومد... نميدونم ولي جديده ميتونه چيز جالبي باشه... اصن تو شهر ما فك نكنم يه نفرم داشته باشه  Biggrin.gif  خخخخخخ چون هيچكدوم موبايليا نداشت كسي ام زياد آپديت نيست همه مثلا اسم اس و نوت و نميدونم مدلاي ديگه شنيدن رو آوردن به اونا در صورتي كه اين مدل هاي جديد نسبت به قيمت پايينش جنس قشنگ و خوبي ميزنه سفيدش هم قشنگه مشكيشم قشنگه... بعد شانس تو الان قيمت چك كردم شده 920 تومن تا صبح 849 بودا! من فقط شانس آوردم خريدم يعني الان بايد ميزدم تو سرم  Biggrin.gif  Biggrin.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
دوربينش با نوت تري برابري ميكنه فك كنم.و.. يه سري عكس گرفته بودن گفته بودن بهتنرم هست فقط دوربين دومش 5 هستش...  Biggrin.gifك نوت تري 2 هست...   ارزش داره ديگه... عكس هم الان ميفرستم واست مياد..

در كل من بدي ازش نديدم خودت ميدوني فردا نگيري بگي چرا گفتي اينو بگير اگه خوبم در اومد التماس دعا خخخخخ  Biggrin.gif  Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
ممنون ..اره e7 رو قبول دارم شماهم ک خریدی میگی بد نیست Shy.gif دوربین برام خیلی مهمه وگرنه دوربین 8 ارزون تر میتونستم بهتر بخرم اما مهمه دیگه
گوشی galaxy-grand-max میدونید چنده قیمتش تو بازار؟
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(23-04-2015، 08:01 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ..اره e7 رو قبول دارم شماهم ک خریدی میگی بد نیست Shy.gif دوربین برام خیلی مهمه وگرنه دوربین 8 ارزون تر میتونستم بهتر بخرم اما مهمه دیگه
گوشی galaxy-grand-max میدونید چنده قیمتش تو بازار؟

قيمتش والا نميدونم چنده بعد مشخصاتش ك شبيه اي سون هستش ... چون همونطوري ك رضا عبدالهي عزيز فرمودند( فك كنم اين برادر بود ديگه Biggrin.gif ) فك كنم من دقيق نميدونم گالكسي گرند IPS LCD هست صفحه نمايشش تصاوير رو قشنگ ممكنه نشون نده نميدونم اولا بقيه نظر بدن ولي اي سون super amoled هست خيلي قشنگك تر نشون ميده... بعد وزن اي سون كمتر از گرند مكس هستش اي سون ابعادش يكم بزرگتره .. رم اي سون 2 گيگ هستش رم گرند 1.5 هست... Biggrin.gif و غيره Biggrin.gif شانس تو گرون شده همه چي تا صبح 840 بود يعني شده 920 خدايا Biggrin.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti