بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خط با ایرانسل شده گوشی ردیابی مفقود

ردیابی گوشی مفقود شده با خط ایرانسل
#1
ردیابی گوشی مفقود شده


شرکت ایرانسل به منظور تسهیل و تسریع فرآیند ردیابی و پیگیری گوشی‌های مفقودی/مسروقه اقدام به راه‌اندازی سامانه پیامکی نموده است. با ردیابی از طریق این سامانه، شما مشترک گرامی تا زمان دریافت نتیجه مثبت ردیابی نیازی به مراجعه مکرر به مراجع قضایی نخواهید داشت.

جهت ردیابی گوشی مفقودی/مسروقه خود از طریق این سامانه می‌توانید به روش زیر اقدام کنید:


در صورتی که سیم‌کارت فعال بر روی گوشی مفقود شده، ایرانسلی بوده است می‌توانید از طریق ارتباط با مرکز تماس ایرانسل نسبت به مسدود نمودن آن اقدام کنید (ارتباط با مرکز تماس ایرانسل از طریق شماره ۷۰۰ یا ۷۰۳۳ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ یا ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰ از سایر خطوط امکان پذیر است). در صورت غیر ایرانسلی بودن سیم کارت مفقودی ابتدا آن را توسط اپراتور مربوط مسدود کرده و سپس باقی مراحل را از طریق سامانه پیامکی ایرانسل دنبال کنید.

حتما به خاطر داشته باشید که پس از مسدود کردن سیم کارت ۵ روز منتظر مانده و سپس کد #۶۱۰۱* را از یک خط ایرانسل شماره گیری کنید، در غیر این صورت ممکن است شماره خود شما در سیستم ردیابی ثبت شده و به مراجع قضایی اعلام شود.

ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست، نتیجه ردیابی به خط ایرانسلی که از طریق آن با سامانه پیامکی تماس گرفته‌اید ارسال خواهد شد. در صورت منفی بودن پاسخ می‌توانید پس از گذشت ۵ روز مجددا نسبت به درخواست ردیابی اقدام کنید. در صورت مثبت بودن نتیجه ردیابی، پیامکی حاوی کد پیگیری و تاریخ ردیابی دریافت می‌کنید. با در دست داشتن "کد پیگیری و تاریخ ردیابی" به مراجع قضایی مراجعه کرده و نامه قضایی دریافت کنید. اصل نامه را به شرکت ایرانسل تحویل داده و با مراجعه مجدد به مراجع قضایی پیگیر دریافت نتیجه ارسالی از ایرانسل باشید.

درخواست ردیابی از طریق این سامانه پیامکی - صرف نظر از اینکه سیم کارت مفقود شده متعلق به کدام اپراتور باشد- باید از طریق یک خط ایرانسل صورت گیرد.

هر بار ثبت درخواست پیگیری، تنها ۱۰۰ تومان هزینه دارد.

شرایط و ضوابط استفاده از سرویس ردیابی گوشی

آموزش استفاده از سرویس ردیابی گوشی
دستور العمل نحوه استفاده از سرویس ردیابی


به منظور ردیابی سریال یک گوشی مسروقه / مفقود شده از طریق این سامانه به ترتیب زیر عمل می گردد :


۱- چنانچه مشترک ایرانسل هستید ، ابتدا از طریق تماس با ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ یا ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰(از سایر خطوط) و ۷۰۰ یا ۷۰۳ (از خطوط ایرانسل) یا کنترل حساب اینترنتی نسبت به مسدود نمودن خط خود اقدام نمایید و درغیر این صورت ابتدا نسبت به مسدود کردن سیم کارت از طریق اپراتور مربوط اقدام کرده و. در گام بعدی پس از گذشت ۵ روز از زمان مسدود شدن خط فعال بر روی گوشی مسروقه خود کد سامانه (#۶۱۰۱*

برای شماره گیری، تصویر مقابل را با گوشی تلفن همراه خود اسکن کنید! ) را با یک خط ایرانسل شماره گیری فرمائید .


۲- پس از شماره گیری سامانه فوق سوالاتی در خصوص ضوابط استفاده از سرویس ، تاییدیه کسر هزینه ثبت درخواست از اعتبار موجود در سیم کارت ایرانسل مشترک، سیم کارت فعال بر روی گوشی در زمان مفقودی ،طی مراحل و مدت زمان مسدودی سیم کارت مذکور دریافت خواهید کرد.


۳- پس از حصول اطمینان از طی مراحل لازم با توجه به پاسخ سوالات به منظور استفاده از سامانه فوق ارسالی توسط مشترک پیغام زیر را دریافت خواهد کرد : "شماره ۱۵ رقمی گوشی مورد نظر را وارد نمایید."


۴- پس از ثبت موفق شماره سریال گوشی پیامکی به شرح زیر به شما ارسال می گردد : " درخواست شما ثبت شد، ظرف مدت ۴۸ ساعت پاسخ از طریق پیامک ارسال خواهد شد"

توجه : تا زمان تکمیل فرایند ثبت و دریافت پیغام بند ۴ هیچ هزینه ای از حساب مشترک کسر نمی گردد .

۵- پس از سپری شدن مهلت مزبور، پیامکی حاوی نتیجه ردیابی دریافت خواهید کرد: الف- در صورت مثبت بودن نتیجه ردیابی در اسرع وقت برای طی مراحل قانونی و تهیه دستور قضایی اقدام نمایید. توجه داشته باشید، ضروریست کد پیگیری که در پیامک برای شما ارسال شده است و تاریخ ردیابی در دستور قضایی درج گردد. ب- در صورت منفی بودن پاسخ، می توانید حداقل ۵ روز پس از دریافت پیامک اول مجدداً درخواست ردیابی خود را ثبت نمایید.
بگذار به ضرب شمشیر یک دلاور بمیرم،پولادی در قلب و لبخندی بر لب...
قبلا چنین میگفتم
حال همه چیزم را از دست داده ام
حتی مردنم را...
پاسخ
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  1 گیگ اینترنت هدیه ایرانسل یک روزه admin 0 208 16-11-2020، 02:44 PM
آخرین ارسال: admin
  سیم‌کارت رایگان ایرانسل ویژه اولی ها admin 3 2,120 24-05-2020، 06:22 PM
آخرین ارسال: GTG
  بسته باهر4 دقيقه تماس،40 دقيقه رايگان ایرانسل admin 0 2,581 26-04-2020، 01:22 PM
آخرین ارسال: admin
  سیم کارت رایگان ایرانسل برای سرپرست خانوار admin 0 2,465 20-04-2020، 07:27 PM
آخرین ارسال: admin
  عیدی همراه اول و ایرانسل به مناسبت آغاز سال ۹۹ admin 2 3,375 27-03-2020، 11:08 AM
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز