بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.55 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تماس ردیاب

ردیاب تماس
سلام دوستان نرم افزاری وجود داره که بفهمم طرف از کجا داره بهم زنگ می زنه و محلشو رو نقشه نشون بده ؟؟
پاسخ

سپاس شده توسط Man$ouR
توی بازار هست ولی اشتباه نکنم فریش موجود باشه فقط برای همراه اول امکان پذیره
پاسخ

اگه باشه ک خیلی خوبه آدم میفهمه شماره ای ک داره زنگ میزنه از کجاست
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط love_lorn
فك نكنم چنين يچزي وجود خارجي داشته باشه... فقط شماره ها رو ميزنه مثلا از ايرانه يا از جاي ديگه..ايرانسله يا همراه اول... من يه نرم افزار بود الان ندارمش و ياد ندارم... مكثلا نيمزد شيراز ميزد ايرانسل.. يا ايران يادم نيست شايدم باشه...
\
پاسخ

(04-05-2015، 09:31 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فك نكنم چنين يچزي وجود خارجي داشته باشه... فقط شماره ها رو ميزنه مثلا از ايرانه يا از جاي ديگه..ايرانسله يا همراه اول... من يه نرم افزار بود الان ندارمش و ياد ندارم... مكثلا نيمزد شيراز ميزد ايرانسل.. يا ايران يادم نيست شايدم باشه...

فکر کنم TRUE CALLER بود
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(03-05-2015، 07:59 PM)amin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نرم افزاری وجود داره که بفهمم طرف از کجا داره بهم زنگ می زنه و محلشو رو نقشه نشون  بده ؟؟

واسه همچین برنامه ای لازمه هر دو طرف جی چی اس فعال باشه ویا اینکه خود اپراتور ها که ادرس صاحب شماره ها رو دارند همچین برنامه بسازن - همچنین اگه موجود هم باشه همچین برنامه به نظرم قانونی نیست
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ