بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 4.18 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رقابت پخش های و باشگاهی زنده

رقابت های باشگاهی و پخش زنده
#1
[عکس: 31_15photo-2015-10-31-11-17-20.jpg]

لیگ برتر - هفته یازدهم

چلسی - لیورپول 16:15
کریستال پالاس - منچستریونایتد 18:30
منچسترسیتی - نوریچ 18:30
نیوکاسل - استوک 18:30
سوانسی - آرسنال 18:30
واتفورد - وستهام 18:30
وست بروم ویچ - لسترسیتی 18:30


[عکس: 31_15photo-2015-10-31-11-18-01.jpg]

لالیگا - هفته دهم

رئال مادرید - لاس پالماس 18:30
والنسیا - لوانته 20:45
ویارئال - سویا 20:45
ختافه - بارسلونا 23:00


[عکس: 31_15photo-2015-10-31-11-17-46.jpg]

سری آ ایتالیا - هفته یازدهم

یوونتوس - تورینو20:30
اینتر - آ اس رم 23:15

[عکس: 31_15photo-2015-10-31-11-17-53.jpg]
بوندس لیگا - هفته یازدهم

آگزبورگ - ماینس 18:00
کلن - هافنهایم 18:00
هرتابرلین - مونشن گلادباخ 18:00
شالکه - اینگول اشتاد 18:00
وردربرمن - دورتموند 18:00
ولفسبورگ - بایرلورکوزن 21:00

[عکس: 31_15photo-2015-10-31-11-17-39.jpg]

بازی های امروز لیگ برتر کشور - هفته یازدهم

گسترش فولاد - پدیده 15:00
سیاه جامگان - سایپا 15:00
صبا - تراکتورسازی 15:30
نفت - استقلال خوزستان 15:30
ملوان - فولاد 15:30
ذوب آهن - راه آهن 15:30
ا
[عکس: 31_15photo-2015-10-31-11-18-51.jpg]
پخش زنده امروز صدا و سیما

لیگ برتر / صبا - تراکتور شبکه ورزش 15:30

لالیگا / رئال مادرید - لاس پالماس شبکه ورزش 18:30
سری آ / اینتر - آ اس رم شبکه ورزش 23:15



پاسخ


 سپاس شده توسط MaNi ، Eagle ، admin ، arefu ، Nazanin k ، NAjVA ، مریم بانو ، ARAD ، amirabbas ، 0212 ، MOHAMMAD H J R B A ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، tarane1988m ، karasi ، ULTIMATE
#2
لالیگا - هفته دهم 

رئال مادرید  3-1 لاس پالماس 
والنسیا 3-0 لوانته  
ویارئال 2-1 سویا  
ختافه 0-2 بارسلونا 

هفته 11 لیگ برتر - منچسترسیتی صدرنشین باقی ماند. 

چلسی 1-3 لیورپول 
کریستال پالاس 0-0 منچستریونایتد 
منچسترسیتی 2-1 نوریچ 
نیوکاسل 0-0 استوک 
سوانسی 0-3 آرسنال 
واتفورد 2-0 وستهام 
وست بروم ویچ 2-3 لسترسیتی 

بوندس لیگا - هفته یازدهم 

آگزبورگ 3 - ماینس 3
کلن 0 - هافنهایم 0
هرتابرلین 1 - مونشن گلادباخ 4
شالکه 1 - اینگول اشتاد 1 
وردربرمن 1 - دورتموند 3
ولفسبورگ 2 - بایرلورکوزن 1


سری آ ایتالیا - هفته یازدهم

یوونتوس 2-1 تورینو
اینتر 1-0 آ اس رم 



بازی های امروز لیگ برتر کشور - استقلال صدرنشین باقی ماند.

گسترش فولاد 4 - پدیده 1 
سیاه جامگان 1 - سایپا 2
صبا 2 - تراکتورسازی 1 
نفت 0 - استقلال خوزستان 0
ملوان 1 - فولاد 0
ذوب آهن 4 - راه آهن 0
استقلال اهواز 1 - سپاهان 1
پاسخ


 سپاس شده توسط Nazanin k ، MaNi ، NAjVA ، Eagle ، مریم بانو ، ARAD ، amirabbas ، MOHAMMAD H J R B A ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، tarane1988m ، ULTIMATE
#3
بازی های امروز لیگ های اروپایی (10 آبان)

لیگ جزیره 

اورتون – ساندرلند 17:00
ساوتهمپتون – بورنموث 19:30

بوندس لیگا 

اشتوتگارت – دارمشتات 18:00
هامبورگ – هانوفر 20:00 

لالیگا 

ایبار – رایووالکانو 14:30 
اسپانیول – گرانادا 18:30
خیخون – مالاگا 20:45
بتیس – اتلتیک بیلبائو 23:00 

سری آ 

فیورنتینا – فروزینون 15:00 
بولونیا – آتالانتا 17:30 
کارپی – هلاس ورونا 17:30 
جنوا – ناپولی 17:30 
اودینزه – ساسولو 17:30 
لاتزیو – آث میلان 23:15 

پخش زنده

لاتزیو – آث میلان 23:15 شبکه ورزش
پاسخ


 سپاس شده توسط Nazanin k ، MaNi ، Eagle ، مریم بانو ، admin ، MOHAMMAD H J R B A ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، tarane1988m ، ULTIMATE
#4
لیگ جزیره 

اورتون 6–2 ساندرلند 
ساوتهمپتون 2–0 بورنموث 

بوندس لیگا 

اشتوتگارت 2–0 دارمشتات 
هامبورگ 1–2 هانوفر  

لالیگا 

ایبار 1–0 رایووالکانو  
اسپانیول 1–1 گرانادا 
خیخون 1–0 مالاگا 
بتیس 1–3 اتلتیک بیلبائو  

سری آ 

فیورنتینا 4–1 فروزینون  
بولونیا 3–0 آتالانتا 
کارپی 0–0 هلاس ورونا
جنوا 0–0 ناپولی
اودینزه 0–0 ساسولو  
لاتزیو 1–3 آث میلان
پاسخ


 سپاس شده توسط MaNi ، NAjVA ، Eagle ، مریم بانو ، amirabbas ، Nazanin k ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MOHAMMAD H J R B A ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، ULTIMATE
#5
[عکس: 03_15ch-l.jpg]

دور چهارم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا امروز و فردا پیگیری خواهد شد.
امشب بازی های گروه های A تا D برگزار خواهند شد:


گروه A

رئال مادرید - پاریس سنت ژرمن 23:15

شاختار - مالمو 23:15

گروه B

منچستریونایتد - زسکا مسکو 23:15

آیندهوون - ولفسبورگ 23:15

گروه C

آستانا - اتلتیکومادرید 18:30

بنفیکا - گالاتاسرای 23:15

گروه D

مونشن گلادباخ - یوونتوس 23:15

سویا - منچسترسیتی 23:15

[عکس: 03_15photo-2015-10-31-11-18-51.jpg]
پخش زنده امروز صدا و سیما

 رئال مادرید - پاریس سنت ژرمن شبکه سه 23:15

 منچستریونایتد - زسکا مسکو شبکه ورزش 23:15
پاسخ


 سپاس شده توسط Nazanin k ، MaNi ، NAjVA ، Eagle ، مریم بانو ، amirabbas ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MOHAMMAD H J R B A ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، tarane1988m ، ULTIMATE
#6
[عکس: 04_15photo-2015-11-04-10-37-20_049d7.jpg]
پاسخ


 سپاس شده توسط MaNi ، NAjVA ، Eagle ، مریم بانو ، amirabbas ، Nazanin k ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MOHAMMAD H J R B A ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، ULTIMATE
#7
[عکس: 04_15Hazfi-Cup-logo_293f0.jpg]

جام حذفی (13 آبان)

مرحله یک هشتم نهایی

پدیده خراسان - نفت تهران 14:30

فولاد خوزستان - استقلال تهران 18:00


مرحله یک چهارم نهایی

ذوب آهن - پرسپولیس ساعت 14:30

سایپا - تراکتور ساعت 15:00


[عکس: 04_15ch-l_07f96.jpg]

گروه E

بارسلونا- باته بوریسف  ساعت 23:15

آ اس رم - بایرلورکوزن  ساعت 23:15

گروه F

بایرن مونیخ - آرسنال  ساعت 23:15

المپیاکوس - دیناموزاگرب  ساعت 23:15

گروه G

چلسی - دیناموکیف  ساعت 23:15

مکابی - پورتو  ساعت 23:15

گروه H

خنت - والنسیا  ساعت 23:15

لیون - زنیت  ساعت 23:15

[عکس: 04_15photo-2015-10-31-11-18-51.jpg]

جام حذفی

ذوب آهن - پرسپولیس شبکه سه 14:30

استقلال - فولاد شبکه سه 18:00

لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ - آرسنال شبکه سه 23:15

بارسلونا - باته بوریسف شبکه ورزش 23:15
پاسخ


 سپاس شده توسط Pedram13744 ، Eagle ، MaNi ، مریم بانو ، amirabbas ، MOHAMMAD H J R B A ، Nazanin k ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، ULTIMATE
#8
نتایج جام حذفی

پدیده خراسان 1-1 نفت تهران (ضربات پنالتی 4-2 نفت پیروز شد)

فولاد خوزستان 1-3 استقلال تهران

ذوب آهن 2-0 پرسپولیس

سایپا 1-2 تراکتور 
پاسخ


 سپاس شده توسط MaNi ، Eagle ، مریم بانو ، amirabbas ، Nazanin k ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MOHAMMAD H J R B A ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، ULTIMATE
#9
نتایج

گروه E

بارسلونا 3 - باته بوریسف 0

آ اس رم 3 - بایرلورکوزن 2

گروه F

بایرن مونیخ 5 - آرسنال 1

المپیاکوس 2 - دیناموزاگرب 1

گروه G

چلسی 2 - دیناموکیف 1

مکابی 1 - پورتو 3

گروه H

خنت 1 - والنسیا 0

لیون 0 - زنیت 2
پاسخ


 سپاس شده توسط MaNi ، Eagle ، مریم بانو ، amirabbas ، MOHAMMAD H J R B A ، Nazanin k ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، ULTIMATE
#10
جام حذفی

سپاهان - راه آهن ساعت 15:00


[عکس: 05_15europa460.jpg]

لیگ اروپا (14 آبان)

آژاکس - فنرباغچه ساعت 21:30

سلتیک - مولده ساعت 21:30

روبین کازان - لیورپول ساعت 21:30

سیون - بوردو ساعت 21:30

دورتموند - گابالا ساعت 21:30
 
کراسنودا - پائوک ساعت 21:30

ناپولی -میتیلند ساعت 21:30

کلوب بروژ - لژیا ساعت 21:30

ویکتوریا پلژن -راپید وین ساعت 21:30

دینامو مینسک - ویارئال ساعت 21:30

مارسی - براگا ساعت 21:30

خرونینگن -اسلووان لیبرچ ساعت 21:30

سنت اتین - دنیپرو ساعت 23:35

روزنبرگ - لاتزیو ساعت 23:35

بشیکتاش - لوکوموتیو مسکو ساعت 23:35

اسکندربئو - اسپورتینگ ساعت 23:35

بلننسز - بازل ساعت 23:35

لخ پوزنان - فیورنتینا ساعت 23:35

تاتنهام - اندرلخت ساعت 23:35

قره باغ - موناکو ساعت 23:35

اسپارتا چک - شالکه ساعت 23:35

آستراس - آپوئل نیکوزیا ساعت 23:35

بیلبائو - پارتیزان بلگراد ساعت 23:35

آگزبورگ - آلکمار ساعت 23:35


[عکس: 05_15photo-2015-10-31-11-18-51.jpg]
 
جام حذفی

سپاهان - راه آهن ساعت 15:00 شبکه ورزش

لیگ اروپا

روبین کازان - لیورپول ساعت 21:30 شبکه ورزش

تاتنهام - اندرلخت ساعت 23:35 شبکه ورزش
پاسخ


 سپاس شده توسط MaNi ، Eagle ، مریم بانو ، amirabbas ، Nazanin k ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MOHAMMAD H J R B A ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، ULTIMATE


پرش به انجمن:


Code Center