بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در غیر مسیر روده سوسیس های کارخانه بهداشتی گاو

روده های غیر بهداشتی گاو در مسیر کارخانه سوسیس!
قربانت النا چشمت باز باشه بهتره  تا اينكه من چيزي نگم  Biggrin.gif

خخخ سارينا همنبر نخور جاق ميشي  Biggrin.gif  شوخي كردم... نه همبر مخصوص به نظرم اصن نخوريد خدايي... من عاشق همه غذايي ام ولي از همبر مخصوص متنفرم چون بهش مشكوكم ديدي گوشتش گوشت گاو و گوسفند نيست اين مغازه دارا خيلي فكر سود كردنن ممكنه هر گوشي بفروشن.. ذوق هم ميكردين ك همبر مخصوص.... نه همه جا ك اينطور نيست شانست بد باشه اينجوريه...  Biggrin.gif  چيز برگر هم ك همبر مخصوص ميندازن لاش... ووش خخخ نميدونم ولي احتياط بهتره...

shiloo  سارينا روده گاو و گوسفنده ك عيبي نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه اينكه ميگي غير بهداشتي مشكل خاصي داشته باشه يعني من خودم روستايي بوده اصالتم بابا بزرگم اينا هنوزم روستان مامان بزرگ يعني همون بي بيم خخخخخخخخ  Biggrin.gif  بعد گوسفند ك سر مي بُرن روده هاشم خالي ميكني بعد تيكه تيكه ميكني با جيگر و اينا ميپزي اينقدر كه اينا خوشمزست خود گوشته مزهدنميده جدي ميگم...فك كنم خيلي ها فكر ميكنند روده گوسفند رو نميشه بخوري .. اتفاقاً برعكس خيلي خوشمزست.. حالا واسه گاو نخوردم ولي هر چي بخواي گوسفند...  Biggrin.gif  مشتري پر و پا قرصِ ش ام Biggrin.gif
\
پاسخ

Sad.gif من ساندويچ خیلی خوشم نمیاد نمی خورم.پیتزا دوست دارم Blush.gif اونم بددددددده از آین چیزا توش نریزن وای گریه

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(02-05-2015، 09:34 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif من ساندويچ خیلی خوشم نمیاد نمی خورم.پیتزا دوست دارم Blush.gif اونم بددددددده از آین چیزا توش نریزن وای گریه

خخخخخخ نه ديونه تو پيتزا ك نميشه ريخت قارچ و پنير پيتزا و خمير و چميدوننم از ايناست ديه.... گوشت توش نميريزن كه Biggrin.gif اگه ميريزنم تو از گوشتياش نگير Biggrin.gif Biggrin.gif
\
پاسخ

(02-05-2015، 09:37 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015، 09:34 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif من ساندويچ خیلی خوشم نمیاد نمی خورم.پیتزا دوست دارم Blush.gif اونم بددددددده از آین چیزا توش نریزن وای  گریه

خخخخخخ نه ديونه تو پيتزا ك نميشه ريخت قارچ و پنير پيتزا و خمير و چميدوننم از ايناست ديه.... گوشت توش نميريزن كه  Biggrin.gif اگه ميريزنم تو از گوشتياش نگير  Biggrin.gif  Biggrin.gif

پیتزام من دیدم که کالباس پر توشه 
تمام پیتزا ها کالباس دارن 
فک کردی کالباس کیفیتش بیست بیست  Lightbulb.gif 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(02-05-2015، 09:37 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015، 09:34 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif من ساندويچ خیلی خوشم نمیاد نمی خورم.پیتزا دوست دارم Blush.gif اونم بددددددده از آین چیزا توش نریزن وای  گریه

خخخخخخ نه ديونه تو پيتزا ك نميشه ريخت قارچ و پنير پيتزا و خمير و چميدوننم از ايناست ديه.... گوشت توش نميريزن كه  Biggrin.gif اگه ميريزنم تو از گوشتياش نگير  Biggrin.gif  Biggrin.gif

بله ببین سجاد چي ميگه همشون سوسیس کالباس  و ژامبون دارن تازه هم تندن هم شور ميکنن گریه می خنده برام من Angry.gifاگه چیزیم بشه تقصیر توه Biggrin.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

خخخخخخ منظورم من گوشت اونجوريه مثه همبر مخصوص.... يعني كالباسي و سوسيس ك شركتيه فكر نكنم مشكلي داشته باشه... Biggrin.gif

بگو نكنن Biggrin.gif اينا كه شوره100%مشكل داره يا خرابه يا بد مزست ميخان متوجه نشي... Biggrin.gif خوش نمك مكشكل نداشته بيد
\
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f
به خدا اشغالترین گوشتارو رستوران ها استفاده میکنن من خودم بودم اونجاها
مرغ گندیده رو انداختن تو روغن سرخ کردن فرستادن برا مشتری یکم ارد سوخاری تند میزنن بهش بوش میره Lightbulb.gif Sad.gif Sad.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون
ی چیزی بین خودمون باشه ی قصاب میشناسم در فلان جا Biggrin.gif ک گاو های مریض رو میارن واسش سر میبره و گوشتش رو میدن ب ی تالار واس عروسی شییییییییک و رودهاشو میاره شیراز واس سوسییییییس به به خ خوشمزس Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
پاسخ

سپاس شده توسط Sajad_N
کلا ضربالمثل اینجا ست که میگه
دیگی که واسه من نجوشه دوس دارم سر سگ توش بجوشه
ایرانم همه جاش شده این وضعیت  Lightbulb.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون
نتیجه اخلاقی
بیخیال عروسی شیک بابا تو خونتون ی عروسی کوچیک بگیرین فکر باکلاسیش نباشین Angry.gif
بیکلاسی بهتر از باکلاسی با خوردن گوشت گاو مریضه والا Tongue Tongue Tongue Tongue
پاسخ

سپاس شده توسط Sajad_N

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز