بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل جدید رونمایی روز از قالب

رونمایی از قالب جدید موبایل روز
گریه گریه گریه گریه
پاسخ

(07-02-2016، 10:20 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرم عالى بود ادمين جان
در ضمن مرورگر موبايل  تست شده توسط برنامه نويس رو بگين؟

به احتمال زیاد با همه مرورگرها همخوانی داره ولی پیشنهاد من مرورگر فایر فاکس و کروم برای موبایل و پی سی هستش که در هر دو عالی - قالب با موبایل کاملا سازگار اما اگر مشکلی داشتید میتونید در دو مرورگر ذکر شده گزینه request desktop site را فعال کنید تا نسخه پی سی را بتوانید در موبایل مشاهده کنید - حتی میتوانید گوشی خود را افقی یا عمودی کنید تا ببینید کاملا واکنش گراست
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
(07-02-2016، 10:25 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گریه گریه گریه گریه

جان !!
پاسخ

منکه اصن قالب جدید رو دوس ندارم عکس کاربری دایره ب این کوچیکی شده و ستاره های پایینش فکنم بزرگترن و نوشته ویژه و فعال و ... دیگه خیلی ضخیم نیس و نما نداره الان همون 3 ستاره هم باشیم کافیه و شکلکا هم فکنم بزرگتر از عکسمون شده و بقیه قسمتا رو هنوز ندیدم  Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu
دوستان این قالب جدید از قالب قبلی خیلی بهتره اگه احساس می کنید که براتون اسفتاده ازش سخته یه چیز عادیه چون دو سال با قالب قبلی کار کردین یه روزه به این قالب عادت می کنید و کار کردن باهاش دستتون میاد سرعت باز شدن و ظاهر قالب هم که عالیه
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، mahmod131 ، arefu ، Shahlashahriari
(07-02-2016، 10:29 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این قالب جدید از قالب قبلی خیلی بهتره اگه احساس می کنید که براتون اسفتاده ازش سخته یه چیز عادیه چون دو سال با قالب قبلی کار کردین یه روزه به این قالب عادت می کنید و کار کردن باهاش دستتون میاد سرعت باز شدن و ظاهر قالب هم که عالیه

عالیه من دوسش دارم Heart.gif Angel.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، admin
(07-02-2016، 10:28 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منکه اصن قالب جدید رو دوس ندارم عکس کاربری دایره ب این کوچیکی شده و ستاره های پایینش فکنم بزرگترن و نوشته ویژه و فعال و ... دیگه خیلی ضخیم نیس و نما نداره الان همون 3 ستاره هم باشیم کافیه و شکلکا هم فکنم بزرگتر از عکسمون شده و بقیه قسمتا رو هنوز ندیدم  Undecided.gif

خب عکس پروفایل از این بزرگتر که لازم نیست به جاش کاور اضافه کردیم که خیلی هم قشنگه - ستاره ها رنگ های کاربری به زودی تغییر می کنند فعلا اینترنتم مشکل داره نمیتونم اپلود کنم درست شد درجات جدید رو اضافه میکنم
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، hamid06 ، arefu
ادمین بر چسبا مشکل دارن باز نمیشن
پاسخ

مبارک باشه این قالب حرف نداره یکی از بهترین مزیت هاش نسبت به قالب قبلی دیگه واسه سپاس زدن منتظر نمیمونین
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، admin
با گوشی ک عالیه Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، admin