بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل جدید رونمایی روز از قالب

رونمایی از قالب جدید موبایل روز
(08-02-2016، 10:23 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر من اگه رو لینک صفحه اصلی یا آرشیو کلیک میکردیم همه بخشای انجمن نشون میداد بهتر بود چون اینجوری اول باید صفه اصلی کلیک کرد و بعد بخش مورد نظر دیگه رو از دکمه های بالاش انتخاب کرد و قسمت ارشیو هم با اینکه کل مطالب نشون میده ولی بصورت لینک ک زیبانیست و کلیک کردم مطلب رو باز نکرد Angry.gif

آخرین ارسال ها رو که پایین نشون میده !! روی آرشیو کلیک کنی همه بخش ها رو نشون میده !دسترسی به بخش ها در قالب جدید خیلی هم راحت تر شده
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، MOHAMMAD H J R B A
(08-02-2016، 09:54 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif تا من اف شدم تغيير دکوراسیون دادين Shy.gif مبارک
Confused محض رضای خدا یه شکلکم اضافه نشده خیلی ممنون واقعا
بعد عرض شود که فضاش با مرور گر کروم خیلی کم هم برای پست خوندن هم برای پست نوشتن نمیدونم درشتر نشون میده اينطوره یا نسخه موبایلی فرق میکنه باید اون حالتی که گفته شد  بالا به تنظيمات پی سی بزنم که خوب شه  که فعلا انجام  ندادم .الان با پی سی اومدم فضاش فوق العاده زیاده Dodgy.gif
یه چیز باحال  Blush.gif تو پرفايل خودتون و دیگران رو عکس دایره ای  تاچ بزنی یا با موس بیای روش  مربعی میشه رو محیط بیرون بزنی دوباره دایره میشه  Biggrin.gif تا اکتشاف بعدی اودافظ

Biggrin.gif برای فضای کم گوشیتو عمودی کن یا اون که گفتم تو مرورگر گوشیت فعال کن - تو پنل کاربری موس را ببر سمت راست اونم کشف آینده
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، MOHAMMAD H J R B A ، fargol f
مشکلای اصلی هنوزم هستن و بعد ویرایش اهرمای کنار عکس میاد ک میشه اندازه رو تغییر داد درحالیکه اوایل حتی بنر امضا رو هم میشد با کلیک روش تغییر اندازه داد Undecided.gif
پاسخ

(08-02-2016، 10:55 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکلای اصلی هنوزم هستن و بعد ویرایش اهرمای کنار عکس میاد ک میشه اندازه رو تغییر داد درحالیکه اوایل حتی بنر امضا رو هم میشد با کلیک روش تغییر اندازه داد  Undecided.gif

عکس هاتون رو تو خود انجمن اپلود کنید
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
مگه قبلا از جای دیگه اپلود میکردیم !
پاسخ

(08-02-2016، 11:05 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه قبلا از جای دیگه اپلود میکردیم !

منظورم بخش فایل پیوست انجمن هستش وقتی موضوعی ایجاد میکنی زیرش یه کادر هست به اسم افزودن فایل پیوست
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، MOHAMMAD H J R B A ، payiiz
Heart.gif سلام
ادمین خان راهی وجود نداره من با فروم قبلی وارد شم؟باور کنید خیلی سخته.
پاسخ

سلام قالب قشنگیه دستت درد نکنه که زحمت کشیدی Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سپاس زدن که عالی شده فقط اگه 5 تا اعتبارات زیادتر بشه و آواتارم بزرگتر بشه و قسمت پایین آواتار زنگ پس زمینه عوض بشه و قسمت لایک ها هم که خیلی ساده است یه خورده شیک تر بشه بهتر میشه

حالا هر جور خودتون صلاح میدونید Heart.gif Heart.gif Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، Maysa
(08-02-2016، 12:32 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قالب قشنگیه دستت درد نکنه که زحمت کشیدی Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سپاس زدن که عالی شده فقط اگه 5 تا اعتبارات زیادتر بشه و آواتارم بزرگتر بشه و قسمت پایین آواتار زنگ پس زمینه عوض بشه و قسمت لایک ها هم که خیلی ساده است یه خورده شیک تر بشه بهتر میشه

حالا هر جور خودتون صلاح میدونید Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سلام ممنون - اعتبارات رو احتمالا یه کم زیاد میکنم دستم به خاطر این بنده بعضی ها تموم اعتبارات خودشون رو فقط به یه نفر میدن واسه همین کم گذاشتم - لایک همون سپاس هان گذاشتیم تو کادر فکر کنم خوبه
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، Fa Ti
بد نیست خوبه...دست شما درد نکنه ... ولی یکم شلوغه Lightbulb.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin