بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل جدید رونمایی روز از قالب

رونمایی از قالب جدید موبایل روز
موبایل روز بعد از دو سال قالب عوض کرد! تقریبا دو سال از فعالیت ما در زمینه های مختلف می گذرد و ما بر آن شدیم تا قالبی شیک و زیبا را برای انجمن موبایل روز طراحی کنیم
قالب جدید کاملا اختصاصی و سفارشی می باشد و ما سعی کردیم تموم نظرات کاربران را مد نظر قرار دهیم .
از ویژگی های قالب جدید موبایل روز :
  • طراحی بسیار زیبا و شیک
  • واکنش گرا - یعنی قالب با موبایل تبلت و هر روزلوشنی سازگار است و شما برای استفاده در موبایل نسخه مخصوص خود را دارید
  • سرعت بارگذاری بسیار بالا
  • نمایش آخرین کاربران عضو شده
  • نمایش آخرین موضوعات انجمن در بالای سایت
  • نمایش آخرین مطالب سایت اصلی در کادر زیرین انجمن
  • نمایش مطالب پیشنهادی مدیریت
  • دسته های کاملا منظم و دسته بندی شده و زیبا
  • نظم کامل انجمن
  • پروفایل دایره ای و اضافه شده قالب کاور برای نمایش کاور می تونید از بخش پروفایل روی تغییر کاور کلیک کنید
  • نمایش کاربر برتر ماه
و بسیار از ویژگی های خوب دیگر از دید مهمترین ویژگی ها زیبای سرعت و واکنش گرا بودن سایت بود که بسیاری از کاربران ما درخواست این مورد را داده بودند همچنین کلید تشکر هم همان طور که درخواست داده بودین مستقیم شده و دیگر به صفحه جدا هدایت نمی شوید .
در آخر باید از زحمات طراح خوب و عزیز مهدی کریمی تشکر کنیم که قالب زیبا و کاملی را برای ما طراحی نمودند. Heart.gif 
نظرات,دریافت خطا و پیشنهاد خودتون در مورد قالب جدید را می توانید در همین تاپیک بیان کنید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، یاس کبود ، 110 ، MOHAMMAD H J R B A ، hamid06 ، S C R O L L ، داود بهزادی ، mahan✰✰ ، Shahlashahriari ، alirezana ، yasamin ، 0212 ، عسل ۷۴ ، sanaz ، Eagle ، حامد 551 ، maisam
Shy.gif میسی جناب ادمین
قالب رو گذاشتین یادمه اخرین ارسال هارو نشون نمیداد .الان هم حرفی ازش نزدید.
یادمه گفتین زنگ گذاشتید ولی اونم ندیدم.
کاربر برتر ماه چه ویژگی داره؟
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، 0212 ، عسل ۷۴ ، حامد 551 ، hamid06
(07-02-2016، 09:45 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif میسی جناب ادمین

اون قالب کجاست؟لینک دیگه ای باید بریم؟
پس چرا من تغیری نمیبینم
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، 0212 ، عسل ۷۴
یاس کبود یبار قالب رو گذاشتن چندروز قبل. خیلی کوتاه بود Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، 0212 ، Shahlashahriari ، عسل ۷۴
(07-02-2016، 09:45 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif میسی جناب ادمین

برای اون مورد همه سعیمو کردم اما افزونه فعال نمیشه وگرنه نصب هم کردیم هر کاری کردیم فعال نشد بازم پیگیری میکنم اگه نصب بشه چشم
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 0212 ، Shahlashahriari ، عسل ۷۴
(07-02-2016، 09:50 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاس کبود یبار قالب رو گذاشتن چندروز قبل. خیلی کوتاه بود Shy.gif

آهان من ندیدم
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 0212 ، حامد 551
کاربر بدتر هم داریم؟!

من یک نظر دارم.
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 0212 ، عسل ۷۴ ، sa1ar
(07-02-2016، 09:58 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر بدتر هم داریم؟!

من یک نظر دارم.

چی؟
پاسخ

سپاس شده توسط 110
اخرين ارسالها گفتين كه كه در پايين صفحه گذاشته شده كه البته در بازه زماني كوتاهي كه قالب جديد فعال بود متوجه ان نشدم البته قالب قديمي هم كه الان با آن كار ميكنيم تغييراتي كرده كه در ظاهر ان چند تايي را متوجه شدم ، ولي هنگام إرسال موضوع نوشته ها به زبان انگليسي است كه البته قبلا فارسي بود ، بازم از زحماتي كه ميكشيد بسيار ممنون

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 110 ، عسل ۷۴
(07-02-2016، 10:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 09:58 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر بدتر هم داریم؟!

من یک نظر دارم.

چی؟

به انتخاب سی کاربر فعال یک کاربر بدتر در هر هفته انتخاب کنیم و بعد 4 بار بدتر شدن محروم بشه از یک روز تا اخراج و هر دفعه یک پله صعود کنه.
مثلا دفعه ی اول کاربر a یک روز و در دفعه ی دوم يك هفته تا ....
پاسخ