بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آنتی ویروس سریال نود32 ورژن9

سریال آنتی ویروس نود32(ورژن9)
(04-02-2016، 12:00 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همگی بلوک شده قابل استفاده نیست دوست عزیز

خدمت شما
BKHR-XRF9-6DCU-A3BG-34R6 تا تاریخ2018
A7AU-X5TX-FESN-75TP-W86Rتا تاریخ2019
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط Man$ouR ، fargol f
سری۹ ند ۳۲ یه مقدار اذیت میکنه پیام میده پیدا نمیکنه شما از راه همیشگی اکتیو میکنید؟توضیح میدید
؟
پاسخ

(04-02-2016، 12:13 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سری۹ ند ۳۲ یه مقدار اذیت میکنه پیام میده پیدا نمیکنه شما از راه همیشگی اکتیو میکنید؟توضیح میدید
؟

با نود32ورژن8فقط مکانش فرق داره همه ی این کد هاtrial هستن
در قسمتhelp and support و در قسمت لایسنس این کد ها وارد میشن
الان تست کردم این دو سریال سالمن
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

نود سی دو بعله خیلی تاکید رو خریدش داره و حتی سایتایی که کد میزارن بلاک میکنه. شاید اون کدا کار کرد شایدم برای یک سال چاره ای جز خرید خود لاینس نباشه چون به قول اقا منصور از کار میندازن کدای لاینسی که رایگان باشع Undecided.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط Poya
الان بنظرت ند۳۲ ورژن ۸نصب کنم؟شما ورژن ۸تست کردی؟
پاسخ

(04-02-2016، 12:08 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2016، 12:00 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همگی بلوک شده قابل استفاده نیست دوست عزیز

خدمت شما
BKHR-XRF9-6DCU-A3BG-34R6 تا تاریخ2018
A7AU-X5TX-FESN-75TP-W86Rتا تاریخ2019
اخیش از حالت تریال در اومد پایین ی کار نکرد ولی بالایی نوشت تا 2018 حالا تا هر موقع کار کردهمین که پیام الکی ومزاحم نمیده خوبه Rolleyes.gif مرسی

پاسخ

سپاس شده توسط Poya
(04-02-2016، 12:27 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متخصصین جواب بدین Biggrin.gif من هشت داشتم خوب بود. الان چون ویندوزم عوض کردم اخرین ورژنارو دانلود کردم از اول ریختم. برای هشت اپدیت یوزر نیم پسورد زیاداپدیتشم خوب م کار میکنه

پاسخ

سپاس شده توسط Poya
(04-02-2016، 12:27 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله تست کردم ورژن8هم خوبه و سریال های زیاد براش پیدا میشه
میتونین نصب کنین
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سلام 
مرسی دانلود کردم ولی با گوشی من نمیخونه.من انتی ویروس اندروید میخام .گوشیم هواوی
پاسخ

(04-02-2016، 01:52 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
مرسی دانلود کردم ولی با گوشی من نمیخونه.من انتی ویروس اندروید میخام .گوشیم هواوی

سلام
من به شما انتی ویروس وب دکتر پیشنهاد میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون