بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چگونگی سوالاتی درباره شارژرایگان780

سوالاتی درباره چگونگی شارژرایگان780
(06-06-2015، 05:40 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-06-2015، 05:30 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-06-2015، 05:28 PM)behi06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی کد میخواد بگه واسش بفرستم

من میخام
چون هرچی برنامه تغییر آی پی میزنم کار نمیکنه Undecided.gif  Sad.gif

چون مک ادرس رو ثبت میکنه

من مک رو هم عوض میکنم
اما بازم نمشه اصلا اینترنت نمیره نمیدونم چرا
ممکنه کوتاه بیام   ولی  کووووووووو      تا بیام  Biggrin.gif    Biggrin.gif
پاسخ

منظورم از عضوشدن اینه ب خط هایی ک اصلا 780شماره گیری نکردن میده وقتی شماره گیری میکنی بهتون اس نیاد میگه تبریک عضوشدی وفلان...
Biggrin.gif
پاسخ

(06-06-2015، 05:53 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورم از عضوشدن اینه ب خط هایی ک اصلا 780شماره گیری نکردن میده وقتی شماره گیری میکنی بهتون اس نیاد میگه تبریک عضوشدی وفلان...

ولی دیروز اینجوری نبود من با خط هایی که قبلا گرفته بودم شارژ هدیه گرفتم
امروز اینجوری شده؟
پاسخ

دوستان من دیشب کد رو زدم گفت برنده 10 هزار تومن شدی...اگه شارژ بخری
من قبض پرداخت کردم نداد شارژو...حتما باید شارژ میخریدم که نداده؟
پاسخ

(06-06-2015، 06:01 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-06-2015، 06:01 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب منم شارژ خریدم بازم نداد

عه ...سرکاریه پس Undecided.gif
پاسخ

شانسی هس
Biggrin.gif
پاسخ

(06-06-2015، 06:03 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-06-2015، 06:01 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-06-2015، 06:01 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب منم شارژ خریدم بازم نداد

عه ...سرکاریه پس  Undecided.gif

نه سرکاري نيس بستگي به شانست داره به من يه شارژ 10 ت داد به منم گف بايد شارژ بخري ولي استعلام مانده حساب گرفتم
Wink.gif Wink.gif
پاسخ

ازشانس بد من بمن 500تونن داد اینم یک شانسه Shy.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif
پاسخ

به من گفت با خرید شارژ 5 تومن برنده میشی ... یه موجودی گرفتم خطا داد بعدش یه شارژ خریدم فقط گفت 20 امتیاز برنده شدی !!! شارژ بهم نداد Undecided.gif
پاسخ

ازاون خط ک زدی قبلا از780استفاده کرده بودی؟اگ استفاده نکردی باشی بهت اس تبریک میاد
Biggrin.gif
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز