بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وبلاگ سوال درباره

سوال درباره وبلاگ
البته وخت تغییر قالب ندارم قالبای دیگش زشت بود ولی ن از قالب نیست. فکنم برای همه وبلاگاش همین مدلیه
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
خیر برای همه اینطور نیس
قبل این که وردپرس یا مای بی بی کار کنم  2 سال با رزبلاگ کار کردم
ن عزیز من اینجور نیس
وقتی یه کامنت جدید توی یه پستی ارسال بشه اون پست میاد بالای مطالب دیگه قرار میگیره 

یا مشکل از قالبه که امکانش خیلی کمه
یا این که چیزی رو تغییر دادین

اول قالبو تغییر بدید و قالب رو روی پیشفرض قرار بده ببین بازم خرابه یا ن؟
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
اکی بعدم امتحان میکنم. البته منم در همه سرویس های وبلاگ دهی معروف مثه میهن بلاگ - لوکس بلاگ و رزبلاگ و بلاگفا و .. وبلاگ ساخته بودم . لوکس بلاگ ک اصن انجمنش نشون نمیداد! قالباشم عوض میکردم بهم میریخت مثلا عکسا بزرگتر از صفه میشد یا فونتش بهم میریخت قبلا یمدتم همش مثه هک بشه صفه سفید میشد Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
آقای استیو جابز مشکل ایشون از قالبشون نیس مطمعن باشید چون که تقریبا تمام قالب های سبستم رزبلاگ رو دیدم و مشکلی نداشتن کدنویسی هاشون کاملا صحیح بوده
ایشون احتمال زیاد توی پنل وبلاگشون گزینه ای رو غیرفعال کردن و الان فراموش کردن
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، ...reyhane
قالب هم عوض کردم نشد. البته چنبار قبلا اومدم خودم قالبو ویرایش کنم بیشتر در لوکس بلاگ برای بنر هدر و .. ولی لابد رزبلاگ هم تغییر کرده!  ایراد دیگش اینه پست ک میخایم بفرستیم در یک تاپیک بالای قسمتی ک متن مینویسم که اینجا پاسخ سریع نوشته مینویسه پیام ارسال شد و همون صفه اول تاپیک میمونه و پیام ارسال شده در صفه اخر نشون نمیده مگر اینکه خودمون بریم صفه بعد
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ...reyhane
(10-03-2016، 08:29 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای استیو جابز مشکل ایشون از قالبشون نیس مطمعن باشید چون که تقریبا تمام قالب های سبستم رزبلاگ رو دیدم و مشکلی نداشتن کدنویسی هاشون کاملا صحیح بوده
ایشون احتمال زیاد توی پنل وبلاگشون گزینه ای رو غیرفعال کردن و الان فراموش کردن

گفتم ک : 

یا مشکل از قالبه که امکانش خیلی کمه
یا این که چیزی رو تغییر دادین
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
(10-03-2016، 09:00 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قالب هم عوض کردم نشد. البته چنبار قبلا اومدم خودم قالبو ویرایش کنم بیشتر در لوکس بلاگ برای بنر هدر و .. ولی لابد رزبلاگ هم تغییر کرده!  ایراد دیگش اینه پست ک میخایم بفرستیم در یک تاپیک بالای قسمتی ک متن مینویسم که اینجا پاسخ سریع نوشته مینویسه پیام ارسال شد و همون صفه اول تاپیک میمونه و پیام ارسال شده در صفه اخر نشون نمیده مگر اینکه خودمون بریم صفه بعد

بله یکی از مشکلات بزرگ انجمن های رزبلاگ همینه که کاربر رو هدایت نمیکنه به آخرین پسن توی اون تاپیک 
بلکه به اولین صفحه اون تاپیک هدایت میشه و کاربر جبوره خودش به صفحه آخر مراجعه کنه
اگه خواستید دسترسی بدید تا بررسی های لاز رو براتون انجام بد
اگه نتونستم میدم دیر گروهمون اون حتا اگه مشکلی داشته باشه براتون حلش میکنه
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
(10-03-2016، 09:00 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یه امکاناتی میخوایید که کمتر سرویس وبلاگ دهی برای کاربران انجام میده میتونید یه دامه و هاست شخصی تهیه کنید و یکی از سیستم های مدیریت محتوای یا انجمن ساز وبلیتون یا مای بی بی یا سایر انجمن ساز ها که فوق العاده امکانات دارن رو نصب کنید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E
(11-03-2016، 12:13 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یه امکاناتی میخوایید که کمتر سرویس وبلاگ دهی برای کاربران انجام میده میتونید یه دامه و هاست شخصی تهیه کنید و یکی از سیستم های مدیریت محتوای یا انجمن ساز وبلیتون یا مای بی بی یا سایر انجمن ساز ها که فوق العاده امکانات دارن رو نصب کنید

بله 
با توجه به اینکه به یه وبلاگ راضی هستند 
و کارهایی که میخوان انجام بدن در حد یه وبلاگ هستش میتونن سیستم مای بی بی که دارای کاربری ساده در عین حال پیشرفته ای هستش استفاده کنند
و این که سایتتون رسمی تر نشو داده میشه 
هزینش فقط یه دامن ir. که سالینه حدود 5 تومنه 
و یه هاست ساده

که میتونی هاست رایگان بخری اگه هم ن یه هاست ماهانه 4 تومنی هم فک کنم کافی باشه
و این که دامنه .ir هم هست که رایگان باشه
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
ممنون آقا استیو حسابی حرفه ای هستین. البته خودم چندین سال قبل که مای بی بی انجمن رایگان میداد عضو شدم ولی فقط ماه اول رایگان بوده و بخش های اون با توجه به موضوع انتخابی مشخص شده بود ولی اون موقع استفاده نکردم.
همچنین همینجا در قسمت قالب جدید نوشتم که موقع ارسال موضوع جدید گزینه های بالای هر موضع که میخوام ارسال کنم مانند عکس و لینک و فونت و ... نشون داده نمیشه و بعد از ویرایش درست میشه. حالا شما میدونی علتش چی میتونه باشه البته قبل تغییر قالب بودن و شاید اینم تنظیماتی رو عوض کردم Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane