بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وبلاگ سوال درباره

سوال درباره وبلاگ
از دوستان کسی هست بدونه در وبلاگ قسمتی هست برای تنظیم بالا بودن تاپیک یا ن. بعنوان مثال تاپیک جدید رو همیشه بالا نشون میده ولی تاپیکای قدیمیتر حتی اگه پست جدید ارسال کنیم بالا نمیاد و قسمت تنظیمات هم گزینش رو ندیدم.
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
سلام توی سیستم مای بی بی که همچین چیزی هست و من توی بقیه ی انجمن سازها همچین قابلیتی رو ندیدم ولی باید ببینید وبلاگتون از چه سروری هس مثلا بلاگفا هس یا میهن بلوگ یا...
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، payiiz
اگه منظورتون همون چیزیه که تو صفحه اصلی و پایین انجمنه اره هم سیستم مای بی بی و هم وبیلتون و بسیاری از اسکریپ های انجمن ساز این قابلیت رو دارن اما خیلی از وبلاگا سیستم انجمن اختصاصی دارن و شاید این امکان رو نداشته باشن ولی فکر کنم سیستم رزبلاگ در انجمن سازش از مای بی بی استفاده کرده و این قابلیت رو داره
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 110 ، ...reyhane
رزبلاگ هست ولی تاپیکایی ک پست گذاشته میشه بالا نمیاد شاید تیکی داره و عجیبه دیدم قسمت تغییر نام کاربری و ... داره ولی تاپیک بالا نمیاد البته ایراد زیاد داره بعنوان مثال میخاستم ادمین بذارم 5 ستاره در قسمت تنظیماتش بود ولی نشون نمیداد ستاره ها رو برا همین نذاشتم و پیش فرض یک ستاره داره..
منظورم اینه بعنوان مثال بخش برنامه های اندروید مطلب جدید ارسال کنیم آخرین ارسال بالا نشون میده و اگه در موضوعات قبل اون بخش برنامه های اندروید پست بدیم قسمت اخرین ارسالی بالای صفحه نشون میده ولی اون وبلاگ این مدلی نیست و تاپیک جدید بالا نشون میده و ن تاپیک قبلی ک با پست جدید بالا بیاریم!
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ...reyhane
(08-03-2016، 11:12 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رزبلاگ هست ولی تاپیکایی ک پست گذاشته میشه بالا نمیاد شاید تیکی داره و عجیبه دیدم قسمت تغییر نام کاربری و ... داره ولی تاپیک بالا نمیاد البته ایراد زیاد داره بعنوان مثال میخاستم ادمین بذارم 5 ستاره در قسمت تنظیماتش بود ولی نشون نمیداد ستاره ها رو برا همین نذاشتم و پیش فرض یک ستاره داره..
منظورم اینه بعنوان مثال بخش برنامه های اندروید مطلب جدید ارسال کنیم آخرین ارسال بالا نشون میده و اگه در موضوعات قبل اون بخش برنامه های اندروید پست بدیم قسمت اخرین ارسالی بالای صفحه نشون میده ولی اون وبلاگ این مدلی نیست و تاپیک جدید بالا نشون میده و ن تاپیک قبلی ک با پست جدید بالا بیاریم!

شرمنده نمیتونم متوجه منظورتون بشم ولی سیستم وبلاگ با انجمن فرق داره و هر کدوم یه جور خاص و با کد نویسی مختلف طراحی شدن اما وبلاگ هم آخرین مطالبی که ارسال میکنید میاند صفحه اول و تقریبا در همه سیستم ها این عادیه اگه اینجوری نیست شاید مشکل از قالبتون باشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
بنده گیج شدم توی حرفاتون

آدرس وب رو بهم بدید 

و دقیق تر سوالتون رو بپرسید ... خیلی حرفاتون پیچ  در پیچه

رزبلاگ برام آب خوردنه ولی سوالتون اینگار کاکتوس میمونه نمیشه هزمش کرد
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
استیو .. واضح گفتم که مثلا همین قسمت پرسش و پاسخ عمومی الان تاپیک من از وبلاگ زدم بالا هست حالا اگه تاپیکای دیگه قسمت پرسش و پاسخ عمومی مانند موضوع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست ارسال کنم اون تاپیک میاد بالا رو صفه اصلی قرار میگیره ولی وبلاگ من فقط اخرین موضوع ارسالی رو صفه نشون میده و تاپیکای دیگه اون قسمت پست بدم بالا نمیاد..
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
یعنی اگه توی اون تاپیک یکی کانمنت جدید بزاره بالا نمیاد و

فهرست آخرین مطالب بر اساس تاریخ انتشار مرتب میشه؟
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
بله بعبارتی هر تاپیک یا موضوعی جدیدتر باشه بالای صفه هست و تاپیکای قدیمی تر زیرش رو حتی اگه پست جدید ارسال کنم بالا نمیاد. حالا زیاد مهم نیست چون تستی ازش استفاده میکنم..
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ...reyhane
یه گزینه ای چیزی رو غیر فعال کردین

قالبتون رو تغییر بدید ببیبینید بازم همینجوره؟
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz