بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.63 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در سوال گوگل اکانت اندروید5 1 مورد قفل

سوال در مورد قفل اکانت گوگل در اندروید5.1.1
سلام
یجا دیدن ک ی نفر گوشیشو فلش کرده بود گف ک رو صفحش اومده ک جمیلشو باید وارد کنه تا بتونه وارد بشه و وارد میکرده خطا میداده
بعد ی نفر گفته بود از قفل اکانت گوگل ک رو این اندروید اومده و باعث این کار میشع موقع فلشو ریست
خاستم بدونم حالا من اگه زمانی ریست کنم اینطور میشه؟؟؟؟
واسع چی این نرم افزار مسخره رو گذاشتن ک گوشی اینجوربشه؟؟؟؟؟
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

بله درسته.
برا حفظ امنیت،گوشی توسط اکانت گوگل رمز گذاری میشه یعنی شما باید به حساب گوگلتون لاگین بشین تا بتونین قفل گوشیتونو باز کنین اگه میخواین گوشیتون اینطور نشه باید هیچ حساب گوگلی تو گوشیتون نباشه.
گوشی خود منم اینطوری شده بود.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم
اینم حرف طرف

Highslide JS
پاسخ

(13-09-2015، 12:32 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله درسته.
برا حفظ امنیت،گوشی توسط اکانت گوگل رمز گذاری میشه یعنی شما باید به حساب گوگلتون لاگین بشین تا بتونین قفل گوشیتونو باز کنین اگه میخواین گوشیتون اینطور نشه باید هیچ حساب گوگلی تو گوشیتون نباشه.

من الان حساب گوگلم فعال هس باید چیکارش کنم حذف بشع؟؟؟؟؟
پاسخ

(13-09-2015، 12:37 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-09-2015، 12:32 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله درسته.

من الان حساب گوگلم فعال هس باید چیکارش کنم حذف بشع؟؟؟؟؟

1- ابتدا منوی Apps را انتخاب کنید.

2- سپس Settings را انتخاب نمایید.

3- هنگامی که منوی Setting باز شد در قسمت Account گزینیه Google را انتخاب نمایید.

4- در این مرحله آدرس ایمیل خود را انتخاب نمایید. سپس بروی دکمه Remove Account را لمس نمایید و در پیغامی که مجدد نمایش داده می شود Remove Account را انتخاب نمایید.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

البته فراموش نکنین برای اجرای بعضی برنامه ها یا بعضی بازی ها به سینک بودن گوگل نیازه!
من پیشنهاد میکنم شما رمز حساب گوگلتونو یه جا یادداشت کنین با حفظ کنین.چون مثلا گه رمز گوشی یا پین گوشی یا پترن گوشی یادتون رفت به راحتی میتونین از طریق حساب گوگلتون بدون حذف شدن اطلاعاتتون رمز بازیابی کنین.اگه رمز گوگلتونو یه جا بنویسین هیچ خطری برای گوشیتون پیش نمیاد!
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم ، admin
این ها تغییرات جدیدن ولی قبلا هم فکر کنم روی بعضی گوشی ها بوده که برای امنیت بیشتره و خیلی به امنیت کمک میکنه حساب گوگل هم که تقریبا الان همه روی گوشی ها فعال میکنن و به نظرم با این تغییر امنیت گوشی خیلی بیشتر میشه Undecided.gif مثلا گوشیتون گم کردی با یه برنامه میتونی از راه دور ریست کنی و دیگه کسی نمیتونه واردش بشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

ی سوال دیگه اکانت گوگلمو بپاکم چیز خاسی حذف میشه میخام اکانت جدید درست کنم اون کلا حذف بشه
پاسخ

نه چیز خاصی حذف نمیشه میتونین پاک کنین یه اکانت مجدد درست کنین اگه بازی یا برنامه ای بر اساس سینک شدن به گوگل ذخیره شده باشه اونا پاک میشن.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ