بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.09 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در سوال فارسی لیست توضیحات های رام مورد

سوال در مورد لیست رام های فارسی+توضیحات
تشکر تو سایت هرچی گشتم نتونستم لیست رام های فارسی رو پیدا کنم قبلا دیده بودم تو سایت اما الان هرچی گشتم ندیدم

کد پی‌اچ‌پی:
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505 

لینک رام های گوشی اس4 هست ممنون میشم راهنمایی کنید
Region قیمت بالا نام مکان رام هست تو عکس ببینید

Highslide JS

ممنون میشم تو قسمت Region مخفف رامی که فارسی ساپورت کنه رو بگین جند تا هستن که ما اطلاع داشته باشیم مثلا یکی عربی میگن فارسی ساپورت هست حالا محفف لیست همه رام های فارسی رو میخواستم تو قسمتRegion

__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________________________-

سوال بعدی که خیلی برام مهم هست این هست که مثلا اگر ما رام کشور المان/امریکا/کانادا......... نصب کنیم چه فرقی با هم داره؟ فقط فرقشون تو زبان هست؟یا چیز دیگه؟

تو عکس ببینید قسمت Version

Highslide JS

Highslide JS

تو قسمت Version همه با هم یکی نیستن؟ I9505XXUHO یکی هستن 2رقم اخر باهم فرق داره؟ نگاه کنید؟ چریان چی هست؟ ما کدام یکی رو باید انتخواب کنیم یا فرقی نداره؟

سوال اخر اگر ما رام 5.0.1 نصب کردم ایا راهی داره که ما برگردیم به رام 4.3 ایا ماکان پذیر هست یا خیر فکر کنم 4.5 تا سوال کردم تو این پست ممنون میشم همه رو جواب بدین

اخ اخ اخ یادم داشت میرفت؟ ایا تو سایت سامسونگ یا سایت رسمی دیگه ای سوراق دارین که رام 3فایله داشته باشه برای دانلود؟ رام 3فایله رسمی مثل لینکی که بالا دادم تشکر از همه
پاسخ