بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 3.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در سوال box z3x مورد اموزش

سوال در مورد Z3X Box +اموزش
والا برنامه Z3X Box زیاد اسم شو شنیدم اما هرچی سرچ کردم اطلاعاتی مفید به دستم نیومد ممنون میشم ساد و مفید یک توضیح ساده به سوال های پایین من بدین ممنون
1.این برنامه کارش چی هست؟ چه کاری انجام میده جواب یکی از دوستان((((برنامه نیست دوست عزیز این باکس است)))))
بهم گفت سخت افزاریی هست؟ درسته؟ اما تو یک سایت دیدم این برنامه بود که
بهم گفتن اگر رام نصب کنیم و اگر سریال نامیر گوشی پرید دیگه گوشی انتن نمیده درسته؟ بهم گفتن با Z3X Box میشه خوب این برنامه هست؟ قطعه سخت افراری هست؟ چی هست؟

ممنون میشم توضیحی در مورد این برنامه بهم بدین که اطلا کار این برنامه چی هست؟ چه کارایی هایی داره
اگر برنامه هست که اینک دانلود + کارایی اموزش برنامه که اگر سریال پرسید یا... اموزش شو بدین بخونم یاد بگیرم
حیلی کنج کاوم کار با این برنامه رو یاد بگیرم که چطوری مشکلات گوشی رو باحاش درست کنم اگر سریال نامبر پرید درستش کنم ممنون میشم راهنمایی و توضیحی در مورد کار برنامه+ اموزش کار شو بهم بدین
پاسخ

سلام جواب سوال اول فکر کنم قطعه سخت افزاری هست اگه وقت کردم بیشتر جستجو میکنم برات میذارم
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

خوب داداش جان باكس زد تري ايكس همونطور كه خودت گفتي يه باكسه برنامه زد تري ايكس باكس هم تكميل كننده اين دستگاهه ديگه شما دستگاه رو ميخري اين برنامه هم داري بعد فايل فلش گوشي نوكيا نميدونم سامسونگ و هر گوشي ساپورت ميكنه رو از نت ميگيري بعد توسط يه كابل رابط بين باكس گوشي و پي سي وصل ميكني گوشي رو فلش ميكني.... خلاصه و مفيد.. اگه تعمير موبايلي نيستي زياد ب دردت نميخوره...

فك كنم واسه تغيير سريال نامبر بايد بخري سريال رو ياد ندارم دقيق قبلا ك كار ميكردم يه فايل بود به اسم آر پي ال فك كنم سريالم مربوط به همون قسمت بشه بعدم Biggrin.gif سريال نامبر فك نكنم بپره يعني به اين راحتي نميپره... مگه اينكه گوشي دزدي باشه بخواي چنج كني سريالشو كلك Biggrin.gif حواست باشه ماكت گوشي جاي دزدي بهت نندازن... خخخخخخ Biggrin.gif
\
پاسخ