بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 46 رای - 2.96 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ و ایراتسل همراه

شارژ رایگان ایراتسل و همراه اول
با سلام
دوستان عزیز در این تاپیک کد مسابقات همراه اول و ایرانسل قرار داده می شوند که به شرکت کننده گان شارژ رایگان می دهند.
  • لطفا اگر کدی در اختیار داشتین اول تست کنین بعد بذارین انجمن یا اینکه در متن پیام بنویسین تست نشده
  • فقط در مورد موضوع تاپیک صحبت کنین اگه مشکلی در سایر موارد داشتین تاپیک بزنین
  • ار ارسال اسپم خود داری کنین
    دسترسی به آخرین کد شارژ در لینک  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط reza_ab ، niushakhanoom ، saalaar ، Farah ، S. STAR ، mortezaashrafi20 ، Finally I ll get it ، شماره مجازی روسیه
دوستان با تجربه
چند درصد ممکنه امروز شارژ باشه؟؟

سلام؛دوستان مسابقه وحدتو لغو کنم احیانا اگه خواستن کد شارژ سالم بفرستن برای منم میفرستن؟
عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ
بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب Wink.gif Wink.gif

میگم این مسابقه پیشبینی دیشب شارژو نداد،احتمال داره بده امروز؟

انشالا که هر روز دوتا شارژ گرفتیم.... Blush.gif
اونی که برات کف میکنه.........دلستره نه من!!! اینو من پشته یه کامیون خواندم کلی خندیدم  Biggrin.gif
دوستان کسی قبض 5000تومنی ایرانسل داره من خریدارم...هرکی دازه پ خ بده Biggrin.gif

(07-05-2015، 11:59 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این مسابقه پیشبینی دیشب شارژو نداد،احتمال داره بده امروز؟

چند دقیقه پیش که یه اس داد پول کم کرد
صبر کن تا ساعت 2 احتمالا میده
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥

سپاس شده توسط vahid.q
(07-05-2015، 11:59 AM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشالا که هر روز دوتا شارژ گرفتیم.... Blush.gif

ان شاالله هر روز دوتا هست ولی اگر مثل ویروس همه جا سریع پخش نشه
...

سپاس شده توسط suamand
البته توجه کنین ک اونایی میتونن عضو جشنواره بشن ک حدقل یه ماه اینترنت نامحدود از مخابرات گرفته باشن بعد تغییر اشتراک بدن.....
وگرن مستقیمن نمیشه عضو جشنواره شد....

سپاس شده توسط vahid.q
سلام.کسی هست کدشو زده باشن پیامش براش اومده باشه ????????????????
لطفا ج بدید
زندگی زیباست

سلام دوستان
اینجا یه بار خوندم ک یکی گفته بود اگه کسی شارژش بصورت پرداخت قبض هست پیام بده
مگه با شارژ گوشی میشه قبض پرداخت کرد؟؟
امکانش هست؟؟