بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 46 رای - 2.96 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ و ایراتسل همراه

شارژ رایگان ایراتسل و همراه اول
به اونای که نگرفتن عضو پازل و میلیونر میده Angel.gif Sad.gif

استقلال گل اول رو خورد..... Biggrin.gif Confused

نه پازل و میلیونر نمیده من تست کردم
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط saalaar
(10-05-2015، 06:12 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اونای که نگرفتن عضو پازل و میلیونر میده Angel.gif  Sad.gif

مطمئنی پس چرا دیروز اینهمه عضو شدم زدم نداد  Sad.gif

بعد منم گفتم که تست نکردم این 780 که ببینم 5هزار تومان هدیه میده یا نه دوستان گفتن که اس براشون امده اینجوری گفته.........
من فقط 10 هزار تومان شارژ برنده شدم که اونم گرفتم  Biggrin.gif و داخل اس نوشته بود مکالمه ایرانسل ولی من همشو انتقال دادم به خط اصلیم
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥

اینقد بدم میاد جواب نمیدن
Biggrin.gif خوشالوو Biggrin.gif

(10-05-2015، 06:14 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد منم گفتم که تست نکردم این 780 که ببینم 5هزار تومان هدیه میده یا نه دوستان گفتن که اس براشون امده اینجوری گفته.........
من فقط 10 هزار تومان شارژ برنده شدم که اونم گرفتم  Biggrin.gif

خوب منم منظورم شما نبودید کلی گفتم بقیه بفهمند چی به چیه
...

(10-05-2015، 06:12 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اونای که نگرفتن عضو پازل و میلیونر میده Angel.gif  Sad.gif

میلیونر که نمیده من امتحان کردم

(10-05-2015، 06:02 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ایمان ایرانسل زرنگ شده نمیخواد کاربرا دستش رو بخونن و هر دفعه به یک روش شارژ بده، حالا دید مسابقاتش دوباره لو رفته و همه میفهمن کدوما شارژ داره باز دوباره چند وقت برای اونا شارژ نمیذاره تا با یک نقشه جدید برگرده. البته حدس میزنم  Biggrin.gif
ساحل خانم مسابقاتی که برگذار میشه هیچ ربطی به ایرانسل نداره چون برگذار کننده این مسابقات شرکت های مختلفی میباشد مانند شرکت بیب / گوهر/اطلس/رقابت/نماد/شکوفه ... و هزارن شرکت دیگه Biggrin.gif Tongue.gif

ساحل خانوم مث اینکه تو امضاتون یکی از کدا اشتباهه