بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 46 رای - 2.96 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ و ایراتسل همراه

شارژ رایگان ایراتسل و همراه اول
(11-05-2015، 08:37 PM)ghafel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امکانش هست خاطره و Vtn بعدا هم بدن
دیر رسیدم تمومید Sad.gif

متاسفانه مسابقات ایرانسل هیچ حساب کتابی نداره هر روز یه روش شارژ میدن ولی اگه شانس بیاریم چون تعداد مسابقات محدوده و سال 12 ماهه که هنوز 2 ماهش سپری شده احتمالا دفعات بعد به اونایی که از وقتی 3 هزار تایی شده مسابقات نگرفتن میده Sad.gif Biggrin.gif

(11-05-2015، 08:39 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نبرد هم من دیر فهمیدم تا 12 شب مهلت داره ولی زدم اونم یکیش الان گفت کد درخواست موجود نیست نکنه تموم شده؟

نه من الان گرفتم از نبرد

سپاس شده توسط S. STAR
ممنون آقا مسعود پس احتمالا چون خیلی خوش شانسم البته برعکسش برا همین بعضی وقتا با اینکه تموم نشده میگه کد درخواستی موجود نیست Sad.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط مسعود ده نمکی
بهم شارژ داد اما کدش ‍‍‍چرید چکار کنم که بتونم مجدد ببینم
ممکنه کوتاه بیام   ولی  کووووووووو      تا بیام  Biggrin.gif    Biggrin.gif

(11-05-2015، 08:44 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهم شارژ داد اما کدش ‍‍‍چرید چکار کنم که بتونم مجدد ببینم

بیخیال شو 

سپاس شده توسط albert
(11-05-2015، 08:49 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مسعود ولی خیلی بدشانسم الانم میگه سیستم قادر به محاسبه مبلغ نمیباشد یا شلوغ هست امروز با اینکه شارژ داشتم 3 بار چنین پیامی برام اومد همش تقصیر یک سری هست که بقول خودشون از روشهای دور زدن مسابقات مثه نرم افزار ... استفاده میکنن و باعث میشن شلوغ بشه Angry.gif

اتفاقا ساحل خانم باید تو این مسابقات بیشتر از چهار بار عضو بشی چون مشکل میگیره البته من خطایی که شارژ نمیکنم لغوش نمیکنم دفعه هایی بعد راحت شارژ میده و مشکل نمیگیره 

سپاس شده توسط S. STAR
آقا اسماعیل چرا الان نبرد خطای من یا میگه محصول در دسترس نمیباشد یا سیستم شلوغه یا قادر به محاسبه مبلغ نیست!فکر کنم چون نیم ساعت بیشتر از عضویت و زدن کد گذشت چنین پیامایی میده Sad.gif همچنین اون نرم افزاری که دو نفر این سایت نام بردن و میگن به تعداد زیاد بالای 10 بار پیام عضویت میفرستن و بنظرم به تعداد زیاد عضو شدن ربطی نداره و فقط باعث میشه سیستم شلوغ بشه و هنگ کنه Sad.gif

نبرد الان من گرفتم راحت...بااینکه عصری گفته بود عضو نیستی

(11-05-2015، 09:06 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نبرد الان من گرفتم راحت...بااینکه عصری گفته بود عضو نیستی

شما میشه بگی بعده چند دقیقه از عضویت کد رو زدید من چون فکر کنم یک ساعتی گذشته از عضویت برای همین میگه محصول در دسترس نمیباشد Sad.gif

خدا کنه این وطن و خاطره دوباره فردا ب بقیه ک نگرفتن بده ما نتونستیم بگیریم Sad.gif ب نظرتون چن درصد احتمال داره؟