بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 46 رای - 2.96 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ و ایراتسل همراه

شارژ رایگان ایراتسل و همراه اول
(12-05-2015، 04:10 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-05-2015، 04:09 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فرهاد اگه زدی میشه درصد آمار بگی ببینیم اوضاع چه جوریه  Wink.gif

اره ولی به نظرم امشب بایرن میبره ولی نمیره فینال

درصد نگفتی  Biggrin.gif آره منم اینجوری حدس میزنم میاد انتقام بگیره بایرن یا میبره یا مساوی میشه  Shy.gif
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥

باز بارسا میبره له له Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط ASUS ، love_lorn
(12-05-2015، 04:13 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-05-2015، 04:10 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-05-2015، 04:09 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فرهاد اگه زدی میشه درصد آمار بگی ببینیم اوضاع چه جوریه  Wink.gif

اره ولی به نظرم امشب بایرن میبره ولی نمیره فینال

درصد نگفتی  Biggrin.gif آره منم اینجوری حدس میزنم میاد انتقام بگیره بایرن یا میبره یا مساوی میشه  Shy.gif

منتظرم جواب بیاد
...

سپاس شده توسط ASUS
(12-05-2015، 03:41 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز شارژ اومد بهتون گفتم دریغ از یک نفر که بهم اعتبار بده .امروز بیاد اصلا نمیگم بهتون Angry.gif

من ک همون دیشب بهتون دادم Shy.gif Sad.gif
Where love is God is also

بارسلونا صدرصد می بره به سودش
100هزار تومان شارژ ایرانسل بصورت خط به خط 90هزارتومان هرکی خاص بیاد خصوصی

(12-05-2015، 03:41 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز شارژ اومد بهتون گفتم دریغ از یک نفر که بهم اعتبار بده .امروز بیاد اصلا نمیگم بهتون Angry.gif

ولی این درست نیست که یه کد گذاشتین اونم با خشونت اعتبار بخاین من خودم تا دو روز پیش که لیست مسابقات ایرانسل 12 تا جدید نشده بود کامل همشو تست میکردم و اگه دوستان یادتون باشه یبار mliga گذاشتم nbard رو هم اشتباه گذاشتم شما خودت به بقیه که تست میکنن و کدا میذارن اعتبار نمیدی بعد اومدی میگی اگه اعتبار ندین دیگه اعلام نمیکنم مهم نیست چون خدا رو شکر دو سه تا از دوستان در تست بمن کمک میکنن و حتی مسابقات دیروز هم دوست خوبم آقای ho -ostad تست کرده بودن و با اس ام اس خبر داده بودن ولی چون انلاین نبودن انجمن نذاشتن Biggrin.gif

سپاس شده توسط Fa Ti ، sanaz ، Farah
کی باید نتیجه رو بفرستیم ؟

بچه ها بازی ساعت چند شروع میشه؟احتمال زیاد بارسا ببره

(12-05-2015، 04:17 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بازی ساعت چند شروع میشه؟احتمال زیاد بارسا ببره

23/15
...

سپاس شده توسط vahid.q
(12-05-2015، 04:16 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی باید نتیجه رو بفرستیم ؟

تا قبل شروع بازی هروقت خواستی البته خدانکنه یهو شارژ را از مسابقه برداره
...

سپاس شده توسط vahid.q