بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 46 رای - 2.96 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ و ایراتسل همراه

شارژ رایگان ایراتسل و همراه اول
(13-05-2015، 10:40 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2015، 10:39 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه شانسی من هروقت شارژ 5 هزار نفری هست دیر میرسم تموم میشه همچنین دوستان ملکوت فکر نکنم تا حالا شارژ گذاشته باشه و با اینکه جز مسابقات جشنواره بهار و زمستان بود که من قبلا لیستش رو گذاشته بودم ولی تا کنون شارژ نداده بود Sad.gif

(مسابقات مذهبي): ozv din - ozv malakut -

بله خانوم دوباره گذاشته یکبار عصرپنجشنبه بود و یکبار یک ظهری بود حدودای ساعت 3تا4

ساحل خانم شاید باورت نشه اما  ناراحت شدم از اینکه نتوانستی بازم شارژ بگیری Sad.gif

سپاس شده توسط S. STAR
سلام من شارژو گرفتم لغو كردم الان اين پيام اومد
شارژ رایگان به 5000نفر اول
فرشته وحی اولین بار در کجا به پیامبر(ص) نازل شد؟
1.غار حرا
2.مسجدالنبی
شرکت درقرعه کشی آپارتمان درکیش وکارت هدیه های میلیونی باارسال گزینه موردنظربه84855

(13-05-2015، 10:43 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2015، 10:40 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2015، 10:39 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه شانسی من هروقت شارژ 5 هزار نفری هست دیر میرسم تموم میشه همچنین دوستان ملکوت فکر نکنم تا حالا شارژ گذاشته باشه و با اینکه جز مسابقات جشنواره بهار و زمستان بود که من قبلا لیستش رو گذاشته بودم ولی تا کنون شارژ نداده بود Sad.gif

بله خانوم دوباره گذاشته یکبار عصرپنجشنبه بود و یکبار یک ظهری بود حدودای ساعت 3تا4

ساحل خانم شاید باورت نشه اما  ناراحت شدم از اینکه نتوانستی بازم شارژ بگیری Sad.gif

این نوع جمله بندیت  با توجه به پست دیروزت مثل  متلک انداختن میمونه  Biggrin.gif

سپاس شده توسط khaleboy89 ، S. STAR
(13-05-2015، 10:43 AM)Nima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من شارژو گرفتم لغو كردم الان اين پيام اومد
شارژ رایگان به 5000نفر اول
فرشته وحی اولین بار در کجا به پیامبر(ص) نازل شد؟
1.غار حرا
2.مسجدالنبی
شرکت درقرعه کشی آپارتمان درکیش وکارت هدیه های میلیونی باارسال گزینه موردنظربه84855

خب جوابشو بده تا بهت بگه شارز امروز پایان یافته است Biggrin.gif
همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیک تر میشه...

این ملکوت دفعه قبلی ام دو تا شارژ داد یکیش استفاده شده بود.الانم که فقط شارژمو خورد *****

سپاس شده توسط Fa Ti ، BlackBerry
درمورد شارز صحبت کنید این یعنی ساحل شارز نیس Biggrin.gif

(13-05-2015، 10:47 AM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ملکوت دفعه قبلی ام دو تا شارژ داد یکیش استفاده شده بود.الانم که فقط شارژمو خورد *****

میشه بگی دقیقا روچی نشستی تو آواتارت؟ دوروزه فکرمو مشغول کرده Biggrin.gif

سپاس شده توسط rtmreza
(13-05-2015، 12:39 AM)james نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من بسته اینترنت یک ماهه ایرانسلو که شامل 500+2.5گیگ است رو فعال کردم الان اون2.5گیگو چه  ساعاتی می تونم استفاده کنم؟

گفته 9 شب تا 9 صبح
اما وقتی فعال میکنی زده
2 تا 8 صبح

سپاس شده توسط khaleboy89
(13-05-2015، 10:45 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-05-2015، 10:43 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نوع جمله بندیت  با توجه به پست دیروزت مثل  متلک انداختن میمونه  Biggrin.gif

ممنون آقای ام رضا ولی حقیقتش من از حرفهای آقا حامد زیاد ناراحت نمیشم چون میدونم بدون قصد و غرض و گاهی نسنجیده حرفی رو میزنن و بیشتر نگران این بود که من همیشه میگم فلان مسابقه شارژ نداده ولی دیشب سرانجام تونستم از کجا میری سفر بگیرم با اینکه اول میگفت عضو نشدید Biggrin.gif

سپاس شده توسط حامد 551
یه پیامک خالی به 203060 بفرستین شارژ بازی فوتبال دیشب سریع می یاد .

سپاس شده توسط Fa Ti