بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شارژ بینی والیبال پیش و فوتبال

شارژ پیش بینی فوتبال و والیبال
(22-08-2015، 12:39 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 12:36 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وایسا عصر پیامش بیاد  Shy.gif

پیامش اگه واسه کسی اومد اینجا اعلام کنه من اون خطم خاموشه

اگ بیاد بچه ها میزارن ایشالا ک زود بیاد Shy.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط reza_ab ، love_lorn
(22-08-2015، 12:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی امروز رو چی بزنیم یکی بگه Biggrin.gif

سلام

خانم فاطمه عزیز احتمال برد منچستر یونایتد بیشتره.( البته این نظر شخصی منه )
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، KING
سلام
اقا رضا میسی یعنی شما اینو میزنی؟
پاسخ

سپاس شده توسط reza_ab ، KING
(22-08-2015، 12:34 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز منچستر یونایتد و نیوکاسل ( شروع بازی 16:15 امروز )

برد منچستر یونایتد عدد 1 به 203060

مساوی عدد 2 به 203060

برد نیوکاسل عدد 3 به 203060

هنوز تبریک بازی دیروز نیمده
اونو لغو کنم اینو بزنم یا بزارم عصر که پیامش اومد و شارز گرفتم اینو پیش بینی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

خانم لیلا عزیز میتونید لغو کنید و پیش بینی امروز رو بفرستید.
پاسخ

سپاس شده توسط KING ، یاس کبود
من چن شب پیش بازی منچستر یونایتدو دیدم خیلی قوی شده بود
اما نیوکاسل هم خوب و حساب شده بازی میکنه

نظر منم منچستر یونایتد Shy.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط reza_ab ، Fa Ti ، love_lorn
(22-08-2015، 12:45 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا رضا میسی یعنی شما اینو میزنی؟

خواهش میکنم.ممنون

بله من خودم برد منچستر یونایتد زدم.هم میزبانه و هم این روزا خوب بازی میکنه منچستر یونایتد.
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، KING
(22-08-2015، 12:45 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 12:34 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز منچستر یونایتد و نیوکاسل ( شروع بازی 16:15 امروز )

برد منچستر یونایتد عدد 1 به 203060

مساوی عدد 2 به 203060

برد نیوکاسل عدد 3 به 203060

هنوز تبریک بازی دیروز نیمده
اونو لغو کنم اینو بزنم یا بزارم عصر که پیامش اومد و شارز گرفتم اینو پیش بینی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

خانم لیلا عزیز میتونید لغو کنید و پیش بینی امروز رو بفرستید.

اگه لغو کنم شارز استقلال دیروز بهم میده؟
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط reza_ab
دوست عزیز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 یه سوال

به نظرت وقتی همراه اول هر روز پیش بینی میذاره..در حالی که شارژ قبلی رو نمیده باید چیکار کنیم ؟ شما راهی میدونی ؟..که هم شارژ قبلی رو بگیریم و هم این یکی رو پیش بینی کنیم....

اگه راهی نداره پس این پیش بینی ها فایده ای نداره....

ممنون
پاسخ

سپاس شده توسط reza_ab
(22-08-2015، 12:48 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه لغو کنم شارز استقلال دیروز بهم میده؟

خیالتون راحت باشه کاملا تست شده و جواب داده. شما لغو کنید و پیش بینی امروز رو بفرستید پیام تبریک بازی دیروز هم براتون میاد و مشکلی پیش نمیاد.
پاسخ

سپاس شده توسط KING ، یاس کبود
(22-08-2015، 12:51 PM)مهدی پرسپولیس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 یه سوال

به نظرت وقتی همراه اول هر روز پیش بینی میذاره..در حالی که شارژ قبلی رو نمیده باید چیکار کنیم ؟ شما راهی میدونی ؟..که هم شارژ قبلی رو بگیریم و هم این یکی رو پیش بینی کنیم....

اگه راهی نداره پس این پیش بینی ها فایده ای نداره....

ممنون

سلام

جناب مهدی عزیز کاملا تست شده و جواب داده.
شما میتونید مسابقه توپ و تور رو لغو کنید و پیش بینی بازی امروز رو بفرستید و پیام تبریک بازی دیروز هم اگه درست پیش بینی کرده باشید براتون میاد و مشکلی از این بابت نیست.
پاسخ

سپاس شده توسط man ، KING ، یاس کبود