بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
3تومن شارژ10تومنی ایرانسل

شارژ10تومنی ایرانسل 3تومن
(04-08-2015، 09:17 AM)amin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه هنوز فعاله؟؟

نه فعلا که غیرفعاله ولی دوستان که تماس گرفتند گفتند که دوباره فعال میشه
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q
به روزی انقدر از این شناسه ها میاد ک هر چی 2 هزاری خریدید شما ضرر میکنید اونا ک فروختن سود Biggrin.gif
\
پاسخ

شناستون رو دونه 2500 مبخرم خواستید پ خ بدید
پاسخ

شناسه قبض داشتم الان زدم شارژشد. Biggrin.gif
Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط b0z0rgmehr
من شناسمو2500میفروشم خریدار هست؟
پاسخ

!!!!!من از abasi ی شناسه خریدم گعتم اول شناسرو بوه گف نه اول شارژ..براش فرستادم شناسرو ک میزنم میگه فاکتور قابل پرداخت نیس حالا ک بهش میگم میگه خودت استفادش کردی..اخه حروم خوری تا کجا!!
به خدا قسم اگه من استفادش کرده باشم
اگه بیاد جلو همه قسم خدا پیغمبر و جون مادرشو بخوره ک شناسه ستفاده شده به من نداوه من فبول میکنم
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
(04-08-2015، 02:35 PM)Sanaz7090 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!!!!من از abasi ی شناسه خریدم گعتم اول شناسرو بوه گف نه اول شارژ..براش فرستادم شناسرو ک میزنم میگه فاکتور قابل پرداخت نیس حالا ک بهش میگم میگه خودت استفادش کردی..اخه حروم خوری تا کجا!!
اگه بیاد جلو همه قسم خدا پیغمبر و جون مادرشو بخوره ک شناسه ستفاده شده به من نداوه من فبول میکنم

به من همین رو گفت قبل شما...ولی قبول نکردم

شما برای چی قبول کردی ؟؟!!!!!!!

من چندین شناسه را دیروز بدون کوچکترین خطایی زدم و همه رو شارژ کرد برام....این خودش استفاده کرده..بعد داره میفروشه شناسه خودش رو

به هیچ کس دیگه نمیشه اعتماد کرد
پاسخ

دوستان شارژ بود امروز؟
محدودای دیروز فعال شد؟الانم میده؟
خدایا شکرت
پاسخ

(04-08-2015، 02:42 PM)عاشق ایران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-08-2015، 02:35 PM)Sanaz7090 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من همین رو گفت قبل شما...ولی قبول نکردم

شما برای چی قبول کردی ؟؟!!!!!!!

من چندین شناسه را دیروز بدون کوچکترین خطایی زدم و همه رو شارژ کرد برام....این خودش استفاده کرده..بعد داره میفروشه شناسه خودش رو

به هیچ کس دیگه نمیشه اعتماد کرد...وضع داغونی درست شده متاسفاااانه...

چرا داری الکی جو میدی کجا نمیشه اعتماد کرد نفری بوده شناسه را داده بعدش پول یا شارژشو گرفته پس زود قضاوت نکن
پاسخ

(04-08-2015، 02:45 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ بود امروز؟
محدودای دیروز فعال شد؟الانم میده؟

نه نبوده
فقط 20145 ب خط جدیدا میداده
همراه اول فقط داریم پیش بینی
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود