بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افراد سوئ ومشکلات ساختن تفاهم شایعه حل برخی من انجمن ها درمورد

شایعه ساختن برخی افراد درمورد من(حل سوئ تفاهم ها ومشکلات انجمن)
[b]باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خودم طاعات وعبادتون مورد قبول خداوند بزرگ باشه

من چند وقتی میشه خیلی کم میام انجمن و اومدنی اخرش5مین میمونم میرم دیشب واسم عکسی از گفتگوی در تاپیک اپراتور ها فرستاده شده ک اقای شاهین اعلام کرده بنده یک کلاهبردار حرفه ای و حروم خورم وازدوستانش خواسته ازمن خریدو فروش شارژ نکنن. منم این تاپیک ساختم که پول کی و خوردم؟؟؟؟ سر کدام یک شما کلاه گذاشتم ؟؟؟اقای شاهین حرفتونو بامدرک بمن ثابت کنید یاهم بخاطر تهمت و ناسزایی ک بمن زدین طلب بخشش کنید تواین ماه مبارک حداقل اون تهمت بمن نمیزدید
من و همه دوستان میشناسن حتی اقای دلشاد عزیز مدیر انجمن موبایل روز من دوسابه تو این انجمن هستم پول منو خوردن ومن طرف وشده ببخشم و طرف بعد چند مدت پول ریخته حسابم .اما پول وشارژ هیچ کسی و نخوردم. اگر اقای شاهین حرفشو بمن ثابت نکنه ازمدیر سایت درخواست اخراج چنین افراد ازانجمن موبایل روز ارم. لطفا در تایپ هایی ک میکنید تو مجازی ها مراقب باشید ک کسی از تایپ شما نرنجه و ناراحت نشه چون ممکنه دیگه اون شخص نباشه ازش طلب بخشش کنید

باتشکر:اسما فروشنده شارژ ایرانسل وهمراه اول باسابقه دوسال.ومشهورترین فروشنده و درست کار ترین فروشنده
Biggrin.gif

با گوشی اومدم تایپ کردم غلط املایی اگ افتاده ببخشید .
Biggrin.gif

گریه ...

تا‏ ‏اونجاییکه‏ ‏من‏ ‏میدونم‏ ‏و‏ ‏خرید‏ ‏و‏ ‏فروشی‏ ‏که‏ ‏با‏ ‏اسما‏ ‏خانم‏ ‏داشتم‏ ‏صداقت‏ ‏و‏ ‏درستی‏ ‏کارش‏ ‏رو‏ ‏تایید‏ ‏میکنم‏ ‏و‏ ‏هیچگونه‏ ‏مشکلی‏ ‏تابحال‏ ‏نداشتن.و‏ ‏از‏ ‏نظر‏ ‏خرید‏ ‏و‏ ‏فروش‏ ‏کارشون‏ ‏عالیه.باتشکر
گفـــتار‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏پنـــــدار‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏کــــردار
‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏نــــــــــــیــــــــــکــــــــــ

سپاس شده توسط asma72
امیدوارم سوءبرداشت نشه
طرفدار کسی هم نیستم جز حقیقت
با کاربری با سابقه و اعتبار شما هم میشه فهمید که دوستمون اشتباه کردن.
البته شما هم اشتباه متوجه شدید طرف دوستمون شاهین بیشتر کاربر دیگه ای بودن راجب شما فقط گفتن دبه در میاره که معنیش چیزایی که شما گفتین نیست و شاید علتش دیرپرداخت کردن شما باشه که معمولا به دلیل تازه کار بودن یا نشناختن طرف اینطوری میشه اینجور مواقع قبل از معامله با هم به توافق میرسن که حدس من اینه این توافق انجام نشده والله اعلم.
پیامبر اسلام میفرماید: 
روزگاری فراخواهد رسید ک مردم مالی ک بدست شان میرسد اهمیتی نمیدهند از راه حلال است یا حرام.
"بخاری"

سپاس شده توسط Raha71 ، asma72 ، جابری ، m.javad ، Fa Ti ، sahar b ، ARAD
بله اقا نیما جوسازی الکیه هنوز پیام ایشون هست گفته ایشون دبه دراوردن نه کلاهبردار حرفه ای و حروم خور اینارو ازکجا دراوردن اون اسکرین شات اشتباه دستتون رسیده Undecided.gif
هرچیز که در جستن آنی،آنی.

سپاس شده توسط nima136 ، asma72 ، جابری ، m.javad ، Fa Ti ، sahar b ، ARAD
شما مثل اینکه متن رو نخوندید اسما من گفتم شما دبه در میارید نگفتم شما کلاه بردارید ، چند روز پیش من به شما شارژ فروختم ایرانسل خط به خط گفتید که چندتاش کمه درحالی که من تمام تراکنش هارو داشتم ولی شما دبه دراوردید من منظورم شما نبودید کلاهبردار من فقط گفتم شما دبه در اوردی الانم بحث سر یکی دیگه بود الان من دیگه از شما گله ای ندارم ببخش اگه چیز بدی گفتم
قسم به اسم تو که حک شده رو قلبا

دوست عزيز شاهين من حرف مشتري بشماانتقال دادم.ايشون هم شماروحلال كرد وگفت نفرسته شماادم عجول هستيد هركسي بخوادبامن كاركنه بايد صبورباشه. من شمارونميبخشم .وازمدير ميخوام شماروتنبيه كنه تااسم منو انجمن نيارين.من خوبي بشماكردم جواب خوبي نبايدبابدي داد.درضمن من تلگرام معامله انجام دادم نه درانجمن.كه شما درانجمن مطرح ميكنيد اگر من دركارم اشتباهي كردم بمن بگين.
Biggrin.gif

من دبه درنياوردم اقاي محترم .ميتونم عكس ارسال شده ازموجودي شار‍زمشتري واستون بفرستم.من دركارم دقيق هستم.من بخاطرشما ازمشتريم خواستم كه شماروحلال كنه وشما رومن اسم دبه كار گذاشتي. اسم شما اينجا شاهين ودرتلگرام مهدي هست شماهستين كه دركارتون تضاددارين نه من.

درضمن من شار‍زتوفروختم ازتون چيزي خواستم/؟؟
Biggrin.gif

سلام به اعضای محترم فروم
درسته که من مدت ریادی نیست توی فروم در خدمتتون هستم ولی این رو بگم که نردیک به سه ساله بصورت غیرمستقیم توی فروم حضور داشتم
توی این مدت هم شناخت کاملی از اسما خانوم بدست اوردم و تاییدش میکنم که کارش درسته چون خودم چندباری به ایشون شارژ فروختم و درجا پولش رو پرداخت کردن
در مورد اینکه کاربر شاهین اعلام کردن که بهشون گفتن چندتا از شارژاشون کمه این اتفاق برای من وهم چندباری اتفاق اورده و تراکنش رو داشتم ولی به حساب طرف واریز نشده که البته این موضوع ممکنه توی ارسال های زیاد به وجود بیاد..پس سو تفاهمی بیش نیست

مرسی موفق باشید

سپاس شده توسط asma72 ، sahar b ، sadegh1929