بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما 6 ورمیدارین سونی اس زد یا و کدومو گالکسی باشین چرا؟ 5

شما باشین کدومو ورمیدارین و چرا؟ سونی زد 5 یا گالکسی اس 6
سونی z5 Dodgy.gif Blush.gif

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

(01-02-2016، 05:10 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-02-2016، 05:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-02-2016، 04:59 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرمن سامسونگ بگیرمن سونی دارم خیلی هنگ میکنه آدم روکلافه میکنه هرچندشیک هستش

خب این بستگی به مدل گوشی داره شما گوشیت چیه ؟ من زد 2 دارم یه ساله یه بار گیر کرده اونم رمش سوخت مشکل از اون بود وگرنه حالا گیر نکرده

ایکس پریا وان

اگه منظورت Sony Xperia Z1 باشه اینم به نظرم گوشی خیلی خوبیه و احتمال هنگ کردنش خیلی کمه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط فاطما
(01-02-2016، 07:16 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-02-2016، 05:10 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-02-2016، 05:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-02-2016، 04:59 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرمن سامسونگ بگیرمن سونی دارم خیلی هنگ میکنه آدم روکلافه میکنه هرچندشیک هستش

خب این بستگی به مدل گوشی داره شما گوشیت چیه ؟ من زد 2 دارم یه ساله یه بار گیر کرده اونم رمش سوخت مشکل از اون بود وگرنه حالا گیر نکرده

ایکس پریا وان

اگه منظورت Sony Xperia Z1 باشه اینم به نظرم گوشی خیلی خوبیه و احتمال هنگ کردنش خیلی کمه
E1منظورمه
پاسخ

سپاس شده توسط admin
Sony Xperia E1 یه گوشی میان رده و تقریبا قدیمی و گیر کردن اینا یه چیز عادیه تقریبا و ملاکی برای مقایسه بین گوشی های جدید کمپانی ها نیست گوشی های میان رده سامسونگ هم نعریفی ندارن و گوشی های جدید هر دو کمپانی از کیفیت و قدرت بالایی برخوردان
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fazoo_aalam2000 ، السانا جون ، arefu ، فاطما

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز