بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی با شارژ داغ جایزه

صندلی داغ با جایزه شارژ
میگفتی شناسناممو اپلود میکردم Biggrin.gif
1-75.08.08تبریز.تبریز
.یه خواهر دارم فرزند دوم.
نرم افزار ترم3.دانشگاه سراسری
رنگ قرمز.کوفته تبریزی.مستر بین Biggrin.gif.مجید خراطها.فیلم اره.کتاب زیاد نمیخونم فقط درسی.ماشین بگی نگی دارم.فصل زمستون.سیستم عامل.برنامه نویس
هنر خاصی ندارم ولی از کامپیوتر و گوشی بیش از اندازه سرم میشه.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط payiiz ، albert ، داریوش
آقا پویا اولا جریمه میشی خیلی دیر اومدی سوالا بیشتر میشه بعدم ک چطوری رشته نرم افزار هستین سوالا نصفه جواب دادین! اولا نوشته بودم ماشین مورد علاقتو بگو. بعد گفتین بگی نگی ماشین دارم ک مدلشم ک نگقتی همچنین شهر و کشور و حیوان مورد علاقم جا انداختی :) بعدم سراسری نکنه منظورت شبانه باشه! همچنین پس تولدت هم نزدیکه پیشاپیش مبارک :)
ادامه سوالات:
1. (اینو خواستی بگو) میزان تحصیلات و شغل پدر و مادر :)
2. شهرایی ک مسافرت رفتی نام ببر؟
3. تو دانشگاه و خونه و بیرون از خونه بیشتر ترکی صحبت میکنی یا فارسی!
4. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
5. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
6. خصوصیات خوب و بد خودت رو بگو؟ نظرت راجع ب جوونای دهه 70 و یا همسنات چیه؟
7. تا حالا تو امتحانا تقلب کردی!؟ اگه اره تعریف کن. رتبت کنکور چند بود؟ از بچگی دوست داشتی چ کاره بشی.
8. دلیل انتخاب امضات ک نوشته هرگز منو فراموش نکن چیه!
9. تفریحاتت چیه و وقت آزادت رو چطو میگذرونی.

سپاس شده توسط ...reyhane ، داریوش
اولا شبانه و روزانه فرقی نداره هر دو سراسرین فقط برای شبانه مقدار ناچیزی پول میدن.من روزانم.
حیوون شیر دوست دارم.
پراید که قابل گفتن نیس واسه همین Biggrin.gif
مشهد تهران زیاد میرم.
بیشتر ترکی صحبت میکنم.
موبایلم سامسون گالاکسی s3
سیمکارت زیاد ندارم پنج شیش تا هست.همراه اول هیچی کلا ندارم.چقدر میگیرم که خودت محاسبه کن کل خانوادم6تا سیمکارت دارن مسابقه شد هرکدوم یکی میگیرن.
هیچی نخریدم.
من از14سالگی کامپیوتر داشتم از 10سالگی موبایل.اکثرا با لپ تاپ میام.
من که نمیتونم راجب خودم نظر بدم!ولی اینو میتونم بگم به حرفی که میزنم عمل میکنم.دهه ی هفتادیا خیلی فعال و پر انرژین.
تو تقلب که اصلا هنری ندارم دو بار تقلب کردم البته دوران مدرسه بود تو هر دو امتحانم لو رفتم.
امضام قصش شخصیه نمیشه گفت.
تفریحاتم بیشر گردش تو اینترنت و رفتن به پارک و جاهای گشتنیه.
تهدیگشو درآوردی Biggrin.gif به کل انجمن مدیونین اینا رو خودتون جواب ندین Undecided.gif
کات بده نفر بعدی
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
عزیزان عارف عزیز و بقیه دوستان کجایین از آقا پویا سوال بپرسین بهمین زودی میخاد جا بزنه :))
حالا تا 12 شب کلی راهه امیدوارم دوستای دیگه سوال بپرسن بعدم نفهمیدم جز 6 تا سیم خودت خانوادتون هم 6 تا دیگه دارن یا با هم 6 تاس! پس چطو اینهمه اینجا وخ میذاری لابد زرنگی تو کلاس درسا یاد میگیری.
حالا ی سوال باز نگی شخصیه اونی ک گفتی انجمن بهت معرفی کرده میشه بگی چطو میشناختی ! آیا از انجمنای دیگه...
سوال دیگه قبلا عکس شخصی خودتونو گذاشته بودی چرا برداشتی!
همچنین سال 75 الان حساب کردم 19 سال باید بشه ولی چرا پروفایل نوشته 22 سال. سوالام یکم خسته کننده شد دوستان دهه 70 سوال بپرسین :))

من3سیمکارت دارم سه تا هم خانواده دارن کلا میشه شیش تا.
تو انجمن دیگه اشنا شدیم و اینجا رو معرفی کرد.
روزای اول عکسی رو که رو پروفایلم گذاشته بودم عکس خودم نبود.
سن پروفایلمو الکی زده بودم.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
ممنون آقا پویا پس محافظه کارم هستین ک عکس واقعی نذاشتین و سن هم الکی زدین! نکنه خدایی نکرده جوابا هم بعضیاش واقعی نباشه! ( شوخی کردم معلومه کاربر صادقی هستین ) :)
خوب پس اگه خودتون دیگه علاقه نداری سوال جواب بدی سوالا رو تمومش میکنم. ممنون از اینکه ب سوالا جواب دادین شارژ ناقابل رو براتون میفرستم :)

هر وقت نوبت من شد با پیام خصوصی بهم خبر بدین لطفا Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط داریوش
منم بپرسم؟
خدایــღــا چونـــــ تـ ــ ـو مے پسندے منــــ با حیایـــــم

(27-10-2015، 10:59 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم بپرسم؟

بله بپرسین
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط داریوش
بسم اله
قد
وزن
رنگ پوست
رنگ چشم
رنگ مو
خدایــღــا چونـــــ تـ ــ ـو مے پسندے منــــ با حیایـــــم

سپاس شده توسط داریوش