بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رسان ضعف پیام سروش های

ضعف های پیام رسان سروش
پیام رسان ایرانی سروش که به صورت گسترده داره براش تبلیغ میشه بر اساس گزارشات پر از باگ و اشکاله این مسنجر اعلام کرده سه میلیون کاربر هم داره - یکی اینکه به راحتی تونستن شماره اعضای گروه ها را در بیارن - دوم اینکه به راحتی تونستن شماره مدیر اصلی کانال سروش وزیر ارتباطات را در بیارن  پس این مسنجر جدا از اینکه اصلا معلوم نیست پیام ها رو چطوری رمزگذاری می کنه مشکلات عجیب غریبی داره که تا حالا تو هیچ مسنجری دیده نشده و مشکل مصرف شارژ هم هست سروش را نصب کردم در کنار تلگرام سروش رو اصلا بازم نکرده ولی از تلگرام استفاده هم کردم بازم اندازه تلگرام از شارژ باتری به میزان دو درصد استفاده شده بود .

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، Eagle ، masoud.jalali ، 001
اون هزینه ای که برای تبلیغات این مسنجر دادن بهتر بود برای رفع اشکالات و نواققص اون خرج می شد تا حریم خصوصی کاربران هم اینقدر در خطر نباشه
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، Eagle ، masoud.jalali ، 001
دیشب مدیر عامل سروش به خبر نمایش شماره های مدیران کانال واکنش نشون داد و گفت این هک نیست !!! اگه هک نیست پس چیه ؟ بعدم یه جای دیگه گفته بودن تلگرامم وقتی اومده بود این مشکل رو داشته تا جایی که من یادمه این مشکل رو ندیدم تو تلگرام و اینکه سروش چندان جدیدم نیست و ۱۱ بهمن ۱۳۹۴این مسنجر تو سایت خبرنگاران جوان معرفی شده یعنی سه ساله اومده و این مشکل رو داشته و و و و ....
پاسخ

سپاس شده توسط جابری
کیفیت مکالمه صوتی سروش به شدت پایین است و تقریبا خیلی سخت از می شود صحبت های همدیگر رو متوجه شد با سرعت اینترنت 5 مگابایت .
پاسخ

سپاس شده توسط جابری ، 001 ، Eagle