بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خواه رقابت را حذف خود گردونه نیاورد اگر فیلترینگ به کارگروه سرور عضو ایران از تلگرام

عضو کارگروه ****ینگ: اگر تلگرام سرور خود را به ایران نیاورد از گردونه رقابت حذف خواه
#1
محبوبیت و همه گیر شدن اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در کشورمان ، حساسیت روی این نرم افزار را بسیار زیاد کرده و هر هفته شاهد اظهار نظر های متفاوت مسئولین در مورد آینده فعالیت این شبکه اجتماعی موبایلی در ایران هستیم.در آخرین خبر پیرامون تلگرام ، یکی از اعضای کارگروه ****ینگ گفته است که اگر تلگرام سرورش را به ایران منتقل نکند از گردونه رقابت حذف خواهد شد.این اولین باری نیست که موضوع انتقال سرورهای تلگرام به ایران مطرح می گردد، مدتی قبل فرمانده پلیس فتا نیز اظهار نظر مشابه ای کرده بود.

سید محمدرضا آقامیری، عضو کارگروه ****ینگ با بیان اینکه به وابستگی مردم به تلگرام توجه داریم، گفت: اما اگر تلگرام به خواسته‌ موجه ایران تمکین نکند به سرنوشت شبکه‌هایی که هم **** نشدند و هم حذف شدند دچار می‌شود که تاکنون تلگرام تا حدی به خواسته‌های ایران توجه کرده است.

سید محمدرضا آقامیری در پاسخ به این سوال که در رای کارگروه ****ینگ برای **** نشدن تلگرام آیا این شبکه ملزم شده سرور خود را به ایران منتقل کند، اظهارداشت: اگر تلگرام سرور خود را به ایران نیاورد در رقابت با شبکه‌های اجتماعی دیگر حذف خواهد شد.

عضو کارگروه ****ینگ افزود: تلگرام اکنون عمده‌ترین شبکه اجتماعی مورد توجه در ایران است و مردم بسیار به این شبکه وابسته هستند و ما نیز به این وابستگی مردم توجه داریم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر تمامیت استقلالی ما نیز مورد نظر است. نمی شود که یک شبکه اجتماعی وابسته به یک کشور در ایران فعالیت کند و قوانین ما را رعایت نکند و به آنها اجازه فعالیت دهیم،در هیچ کشوری نیز چنین نیست.

آقامیری ادامه داد: تلگرام حتماً باید به خواسته‌های ما تمکین کند،در غیر این صورت مسدود نخواهد شد اما گرفتار سرنوشت شبکه‌های اجتماعی قبلی خواهد شد که هم **** نشدند و هم حذف شدند. تمامی اعضای کارگروه ****ینگ بر این مطلب تأکید دارند که شبکه‌های خارجی باید قوانین کشور ما را اجرا کنند.

عضو کارگروه ****ینگ تصریح کرد: عمده‌ترین مشکل شبکه‌های اجتماعی در ایران شبکه تلگرام است. این شبکه بسیار گسترش پیدا کرده و واقعاً نگران کننده است. اگر این شبکه به خواسته‌های ما توجه نکند کار برایش دشوار خواهد شد.

وی ادامه داد: این خواسته‌ها کاملاً منطقی است که بخشی از آنها به پلیس فتا مربوط می شود. گاهی جرم‌هایی در بستر تلگرام انجام می‌شود که شاکی و متهم دارد و زمانی که سرور در ایران نباشد قاضی باید به چه چیزی استناد کند و در نبود این امکان حقی ضایع خواهد شد.

آقامیری گفت: تاکنون تلگرام تا حدی به درخواست‌های ایران توجه کرده که امیدواریم این توجه بیشتر شود.

اگر پیگیر اخبار باشید حتما اطلاع دارید که چند روز پیش محمود واعظی، وزیر ارتباطات گفته بود کهفقط صفحات غیر اخلاقی در اینستاگرام و تلگرام **** خواهد شد.حال مشخص نیست در صورتی که تلگرام سرورهایش را به ایران منتقل نکند، چه آینده ای در انتظار این اپلیکیشن پیام رسان در کشورمان خواهد بود.
هَـــــوا خِـــــیلـــــے وَقـــــتـــــہ دو نَـــــفَـــــره شُـــــده

ولـــــے مـــــا بیست و یِـــــکـ نَـــــفَـــــریـــــمـــ

نَـــــگـــــرِفتــے نَـــــہ؟
پاسخ


 سپاس شده توسط ...reyhane ، 0212


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اضافه شدن زبان فارسی به تلگرام admin 0 95 30-01-2018، 12:21 PM
آخرین ارسال: admin
  دقایقی پیش تلگرام رفع **** شد. mohammad___m 2 93 13-01-2018، 11:21 PM
آخرین ارسال: S I L E N C E
  اختلال در تلگرام 27 آذر 96 admin 3 134 19-12-2017، 10:54 AM
آخرین ارسال: admin
  تلگرام از سال اینده پولی می شود جابری 1 105 14-12-2017، 12:02 PM
آخرین ارسال: admin
  تلگرام 4.6 با قابلیت های جدید admin 2 272 08-12-2017، 09:57 PM
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن: