بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کاربران عکس پرنده ارسالی

عکس پرنده - ارسالی کاربران
چ شانسی داره
یاس
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
خدا کنه مامانم مواظبش باشه تا برم خونه
بنظرم دستیه
خداکنه بلد باشه رو توپ راه بره
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(16-04-2015، 10:15 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخی چ نازه
بزارش بره گناه داره

(16-04-2015، 11:35 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جای 0212خالی هس ک حرف پرنده رو بزنه واست
:bigrin.gif:
اطلاعاتشو واست رو میکنه

Biggrin.gif  قربان همتون  دو روز نبوديما هيچكي حرفي نزده   Biggrin.gif  نگو ك دلم خونه از دست دختراي دانشگاه شيراز بودم ديروز صبح اومدم مستقيم رفتم يوني عصر اومدم خونه..  بعدم بيرون بودم تا الان ك تونستم بيام اينجا  Biggrin.gif

خدمت شما ك عرض بنُمايم اين مرغ عشقه نره . بالاي نوكش رو نيگاه كنيد بنفش پررنگه
مرغ عشق نر خيلي بهتره نسبت به ماده  2 تا مزيت خوب داره  Biggrin.gif  اگه سنش يكم پايين تر باشه از 4 ماهگي باهاش تمرين كني بلد ميشه حرف زدن ياد بگيره.. در حد چند كلام...

مرغ عشق نر خيلي بازيگوشه اذيت ميكنه شايد اين بتونه روي توپ راه بره يا لب بگيره ازت  Biggrin.gif  Biggrin.gif  بي ادبم خودتانيد راست ميگم... به مامانت بگو دستشو  ببره زير سينش ميپره رو دستش.. البته اينا بستگي به اين داره ك اوني ك يادش داده درست ياد داده باشه... ك از انتخاب رنگي ك داشته معلومه آدم حرفه اي بوده
خلاصه اينكه خوشگله چشم من گرفتش  ميگم بدش من ك ميگوي نه.. Biggrin.gif

بهش ميگن  باجريگار yellow فيس يا همون صورت زرد  Biggrin.gif  اطلاعاتي ك من دارم از صورتشم معلومه ديگه... فك كنم حاصل جفت زدن مرغ عشق ماده زرد با نر آبي رنگ باشه... بدنش زرده.. سرش هم آبي با خطهاي مشكيه ك اينطوري خوشگلش كرده...

قيمتش شايد 10 تمن بالا تر باشه نميدونم هر چي زورت برسه هست ولي فروشنده ها بُز خري ميكنن... مرغ عشق فقط نژاد هاي خالص قيمت بالاتري دارند آلبينو و لوتينو..  Biggrin.gif

اين پرنده از نظر معنوي خيلي ارزش داره همين ك دستيه و نر هست... مردم دوست دارن يه نر گيرشون بياد دستي باشه.. چون جنب و جوش بيشتري نسبت به ماده داره...

اين پرنده رو ول كني بره نه تنها بهش كمكي نشده بلكه ظلم خيلي بزرگي شده.. بايد صاحبش خدا رو شكر كنه ك گير يه انسان آمده اگه دست گربه بيافته ميخوره.. اينا  چون با انسان گشتن بلد نيستن زياد توي محيط بيرون دووم بيارن واسه همين دستيه  Biggrin.gif  من عـــــــــــــــــــــاشقِ مرغ عــــــــشقم
\
پاسخ

(17-04-2015، 09:04 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا کنه مامانم مواظبش باشه تا برم خونه
بنظرم دستیه
خداکنه بلد باشه رو توپ راه بره

شما يه توپ پينگ پنگ از اين پشميا بخر بزار جلوش چند روز خودشو سرگمر ميكنه.. فقط يه چيزي رو فوري نبر سمتش اينا خيلي ترسوان Biggrin.gif يهو ديدي پاشد زد به ديوار چي شد ندادش به شوهر عمت؟
پشماشم بچيت پشماي توپو ميگم كه توي پاش گير نكنه..... نياي بالاي پرنده رو بچيني.. پرنده فقط به پريدنشه كه مزه ميده.... من مرغ عشقم باهام فوتبال بازي ميكرد.. توپشو مينداختم جلو پام واياسده بودم آروم شوت ميكشيدم طرفش اونم با سر محكم ميزد ميامد برام گریه خدا لعنت كنه اون گربه رو گریه
\
پاسخ

سپاس شده توسط asma72
قراره شوهر عمم براش زن بگیره
همتون عروسی دعوتین

تازه زنش باید خونه داشته باشه و جهیزیه،ینی زن و قفس باهم گیرش میاد
میخاد زن خوشکل براش بیاره بچه هاش بدیم به اونا

فقط من نگران بچه هاشم ک پرورشگاهی میشن
خدایا شکرت
پاسخ

خدا رحم کنه بهش چه گناهی کرده مگه من جاتون بودم تک نگهش میداشتم...مرغ هپعشق دستیش می صرفه...کیف میدهد حیفش Biggrin.gif
\
پاسخ

فک کنم دستی نیس یا به ما عادت نداره
چون دست ببری طرفش میپره.رو انگشت نمیشینه
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
اینجاانجمن موبایل هست نه پرنده اقای ادمین Lightbulb.gif
Biggrin.gif
پاسخ

(18-04-2015، 10:26 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجاانجمن موبایل هست نه پرنده اقای ادمین Lightbulb.gif
بیا بزن اسی
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
اسی خیلی ازت ناراحتم
بچه ها گفتن عکسش بذار وگرنه نمیذاشتم
باهات قهلم
بیتلبیت
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212