بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عطسه فال

فال عطسه
(10-07-2015، 02:55 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-07-2015، 02:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرروز و 24 ساعته عطسه میکنم خخخ اینا همش بر من صدق میکنه.. بعد اینکه از ته جیگرم میگم هاااا عععععچ ننم میگه بچه چه خبرته.. Biggrin.gif

مچکر

فک کنم شیشه ها خونتون با عطسه کردن تو بشکنن.... بیچاره سر کلاس عطسه کنی که آبروت میره بس دخترا بهت میخندن Biggrin.gif Biggrin.gif

من خیلی آروم عطسه میکنم بعضی وقتا هیچکس نمیفهمه Biggrin.gif

منم همینجورم بدونه صدا فقط بسته شدن چشم... Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود ، 0212
(10-07-2015، 03:32 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-07-2015، 02:55 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-07-2015، 02:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرروز و 24 ساعته عطسه میکنم خخخ اینا همش بر من صدق میکنه.. بعد اینکه از ته جیگرم میگم هاااا عععععچ ننم میگه بچه چه خبرته.. Biggrin.gif

مچکر

فک کنم شیشه ها خونتون با عطسه کردن تو بشکنن.... بیچاره سر کلاس عطسه کنی که آبروت میره بس دخترا بهت میخندن Biggrin.gif Biggrin.gif

منم همینجورم بدونه صدا فقط بسته شدن چشم... Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، hossien27
من راهنمایی دبیرستان بودم زیاد بهش اعتقاد داشتم Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود ، 0212 ، hossien27
(10-07-2015، 02:55 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعاً از ته جيگرم حس ميكنم صدا مياد خخخخخ Biggrin.gif بعد كلا همينجوريه مامان و بابا ميگن اينجوري تو عطسه ميكني سرت ميخوره يه جائي خونريزي مكغزي ميشي آخر... نكه حساسيت دارم از بعد از عيد تا اول مهر همينجوري ام خودم هستم و يه قوطي دستمال ك همرامه حخخخخخ

بعد سر كلاس من فقط دماغمو ميمالم ك نخاره عطسه كنم يعني اگه يكي كردم بايد 6-7 تا پشتش كنم... زياد پشت هم عطسه ميكنم فك كنم به 15 تا ميرسه جان خودم Biggrin.gif

مرد بايد عطسه اش مردونه باشه اونا ك شما ايتس ميكني مال جوجو هاس خخخ ان مزه عطسه به صداشه Biggrin.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود ، hossien27
خیلی بامزه نوشته بودی کلی خندیدم
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
از وقتی این تاپیکو زدی منتظرم عطسم بیاد فالشو ببینم ولی هنوز نیومده ..تو  عطسه هم بی شانسمAngry.gif Shy.gif Sleepy.gif
پاسخ

منتظرش نباش خودش میاد
فالش بذارانجمن چون منم مشتاقش شدم
خدایا شکرت
پاسخ

(11-07-2015، 02:28 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربانت Biggrin.gif ب زندگی من میخنده نیگاه والا Biggrin.gif دیدی همه تلاش میکنن عطسه کنن یا مثلا میگن نیگاهم نکن عطسه ام رفت نیومد... من وقتی شروع میشه میگم یکی یه کاری کنه بند بیاد.. بخدا میگم... Biggrin.gif
\
پاسخ

(11-07-2015، 10:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:28 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربانت Biggrin.gif  ب زندگی من میخنده نیگاه والا  Biggrin.gif  دیدی همه تلاش میکنن عطسه کنن یا مثلا میگن نیگاهم نکن عطسه ام رفت نیومد... من وقتی شروع میشه میگم  یکی یه کاری کنه بند بیاد.. بخدا میگم... Biggrin.gif

انگار خیلی خوش خنده ای ؟
پاسخ

(11-07-2015، 10:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:28 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربانت Biggrin.gif ب زندگی من میخنده نیگاه والا Biggrin.gif دیدی همه تلاش میکنن عطسه کنن یا مثلا میگن نیگاهم نکن عطسه ام رفت نیومد... من وقتی شروع میشه میگم یکی یه کاری کنه بند بیاد.. بخدا میگم... Biggrin.gif

تو آینه نگاه کن قیافه خودت ببینی میترسی و بند میاد
خدایا شکرت
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز