بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در آفیس را خود های فایل اجرا گوشی کنید اندرویدی

فایل های آفیس را در گوشی اندرویدی خود اجرا کنید!
در این مطلب قصد دارم یکی ازبرنامه های ضروری رو به شما معرفی کنم.نرم افزار office suite یکی ازنرم افزارهای کاربردی اندروید است که با استفاده از اون میتونید اسناد و فایل های مهم آفیس مانند word , Excel , power point و PDF رو در گوشیتون اجرا ویرایش و اشتراک گذاری کنید.

ویژگی های اصلی برنامه:
  • مشاهده ویرایش و اشتراک گذاری اسناد مهم آفیس مانند word و power point و Excel و....
  • اجرا و ویرایش فایل های PDF
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • وجود گزینه پرینت و چاپ اسناد

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط mohammad.ba ، shima
(20-02-2015، 02:09 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این مطلب قصد دارم یکی ازبرنامه های ضروری رو به شما معرفی کنم.نرم افزار office suite یکی ازنرم افزارهای کاربردی اندروید است که با استفاده از اون میتونید اسناد و فایل های مهم آفیس مانند word , Excel , power point و PDF رو در گوشیتون اجرا ویرایش و اشتراک گذاری کنید.

ویژگی های اصلی برنامه:
  • مشاهده ویرایش و اشتراک گذاری اسناد مهم آفیس مانند word و power point و Excel و....
  • اجرا و ویرایش فایل های PDF
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • وجود گزینه پرینت و چاپ اسناد

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دانلود نمیشه؟؟پریمیوم آفیس سوئیت یا برنامه ای که بشه فایلها رو بهpdf تبدیل کرد اگه دارید بزارید لطفا
ممنون
پاسخ