بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت شارژ ایرانسل قرعه کشی

قرعه کشی کارت شارژ ایرانسل
(27-12-2014، 03:27 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بای بای بای...
فکر کنم آقای عبداللهی فقط داره میخنده... Biggrin.gif

بای محمد جووووون بای فاطمه بای شیما...Heart.gif
با فاطمه و شیما دیگه حرف نمیزنم قهر... Biggrin.gif

شبت بخییر بی غم عزیز...
من فعلا هستم Biggrin.gif

(27-12-2014، 03:25 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2014، 03:24 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2014، 03:22 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برم  لالا شب بخیر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، 1 مهمان    عاشق این مهمانم خخخخخخخخخخخخخخخخخ  Biggrin.gif

شبت بخیر فاطمه جان... Heart.gif  Blush.gif

شب بخیر بی غم جون   شیما تو هم بیا برو بخواب میترسم تنهات بذارم با این دو جوان منحرف Biggrin.gifبدووووووووووووووو

نترس خودم برا خودم مردیم،خیلی خوشحال شدم باهات اشنا شدم،منم سرم درد میکنه برم بخوابم

(27-12-2014، 03:29 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به مهمان هم شب بخیر بگید Biggrin.gif

من گفتم Biggrin.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

(27-12-2014، 03:27 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بای بای بای...

منکه چیزی نگفتم

(27-12-2014، 03:31 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2014، 03:25 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2014، 03:24 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2014، 03:22 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برم  لالا شب بخیر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، 1 مهمان    عاشق این مهمانم خخخخخخخخخخخخخخخخخ  Biggrin.gif

شبت بخیر فاطمه جان... Heart.gif  Blush.gif

شب بخیر بی غم جون   شیما تو هم بیا برو بخواب میترسم تنهات بذارم با این دو جوان منحرف Biggrin.gifبدووووووووووووووو

نترس خودم برا خودم مردیم،خیلی خوشحال شدم باهات اشنا شدم،منم سرم درد میکنه برم بخوابم
قربون تو مرد 
Heart.gif Heart.gif

منم خوشحال شدم عزیزمممممممممم Shy.gif

شب خوش همگی مخصوصا مهمان  Tongue.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

سپاس شده توسط Day Mobile
(27-12-2014، 03:30 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بای بای بای...

چی شده محمد جووووووووووووووون هست 

من و شیما منو و شیماییم 

خو چرا قهرییییییییییییییی Biggrin.gif

شما دخترین نمیشه که به شما بگه جوووووون Biggrin.gif

سپاس شده توسط shima
(27-12-2014، 03:30 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بای بای بای...

من و شیما منو و شیماییم 

فاطمه این خط وسطو ترجمه کن برام؟؟؟؟؟؟خودت نوشتی

(27-12-2014، 03:35 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بای بای بای...

من و شیما منو و شیماییم 

شما دخترین نمیشه که به شما بگه جوووووون Biggrin.gif
خودم فهمیدم بی خیال Biggrin.gif

خب دیگه منم برم... Wink.gif
فاطمه عزیز و شیما عزیز شبتون بخیر Heart.gif

فاطمه جونم ممکنه من فردا نیام اگر اومدی من نبودم شارژی در کار بود برام یک پیام خصوصی بزاری ممنونت میشم عزیز
البته اگر برات سخت نیست