بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قطع مسنجر شدن تلگرام

قطع شدن مسنجر تلگرام
سلام اگه از کاربران تلگرام باشید میدونین که دیروز یعنی 26 فروردین این نرم افزار برای چند ساعت وصل نمیشه و در حالت Connecting باقی می موند تویتر تلگرام اعلام کرده که مشکل از سرورهای این برنامه ست و در حال رفع مشکلات هستند که الان فکر کنم حل شدن - در برخی موارد کاربران هنگام ورود به کانال یا گروه می نوشت که از کانال یا گروه حذف شده است اگه بازم همچین اتفاقی افتاده لازم نیست نگران باشید چون مشکلاتی که از سمت سرور باشه از طرف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حل خواهد شد
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط amita_reza ، Fa Ti ، Man$ouR ، S I L E N C E
تلگرام مسدود هم بشه هیچ سودی برای من نداره فقط برای کسانی که کانال دارن درامدزایی میکنن یاهرمی میزارن براشون خیلی خوبه!
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E
(15-04-2016، 10:39 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام مسدود هم بشه هیچ سودی برای من نداره فقط برای کسانی که کانال دارن درامدزایی میکنن یاهرمی میزارن براشون خیلی خوبه!

ای کاش همیشه **** بود....
هر چه بی شارژی میکشیم بخاطر تلگرامه
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

سپاس شده توسط Man$ouR
(15-04-2016، 10:39 PM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنم مسدود بشه چون الان تقریبا همه سایت های کشور حتی اپراتور ها هم تو تلگرام کانال یا ربات دارن - تلگرامم قوانین خوبی داره مثلا ربات ها و کانال های مبتذل رو میبنده + کانال های تروریسی
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Man$ouR