بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قطع شدن وایفای

قطع شدن وایفای...
(11-05-2016، 09:24 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل رو منم دارم ولی هنوز نفهمیدم مشکل کجاست برا منم وقتی گوشی رو کنار میزارم وایفا قطع میشه بعد که صفحه گوشی رو روشن میکنم وصل میشه

همون طور که گفتم در اندروید شش اینجوریه اینکار باعث میشه که باطری بهینه تر بشه چون روشن موندن وایفای خیلی شارژ مصرف میکنه اما اینکه بی دلیل گوشیتون اینجوری شده رو نمیدونم !! برنامه هایی هم هستن که همین کارو انجام میدن
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، Finally I ll get it
(11-05-2016، 10:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-05-2016، 09:24 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل رو منم دارم ولی هنوز نفهمیدم مشکل کجاست برا منم وقتی گوشی رو کنار میزارم وایفا قطع میشه بعد که صفحه گوشی رو روشن میکنم وصل میشه

همون طور که گفتم در اندروید شش اینجوریه اینکار باعث میشه که باطری بهینه تر بشه چون روشن موندن وایفای خیلی شارژ مصرف میکنه اما اینکه بی دلیل گوشیتون اینجوری شده رو نمیدونم !! برنامه هایی هم هستن که همین کارو انجام میدن
من آپدیت اندروید برام اومد منم انجام دادم شد اندروید شش پس مشکل به خاطر همینه؟
پاسخ

(11-05-2016، 05:09 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-05-2016، 04:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشیت اندروید چنده ؟ توی اندروید 6 اینجوریه - توی سونی هم قابلیت استامینا بعد خاموش شدن صفحه همه داده ها قطع میشن و بعد روشن شدن صفحه وصل میشن

گوشیم از اون مدل قدیمیاس.اندروید4
گلکسی یانگ...

(12-05-2016، 03:16 AM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-05-2016، 10:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آپدیت اندروید برام اومد منم انجام دادم شد اندروید شش پس مشکل به خاطر همینه؟
اگه گوشیت اندروید شش باشه اره تو گوشی من سونی زد دو که اندروید شش اینجوریه وقتی صفحه خاموش شد وایفای قطع میشه وقتی روشن شد وصل میشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ویانا ، Finally I ll get it

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز