بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بسته کاهش اینترنتی ایرانسل قیمت یافت

قیمت بسته اینترنتی ایرانسل کاهش یافت
#1
در دی ماه ۹۳، اپراتور دوم تلفن همراه کشور در یک حرکت شگفت انگیز، همزمان با کاهش تعرفه مصرف آزاد دیتای موبایل، قیمت بسته های اینترنتی خود را با افزایش دو برابری مواجه ساخت.

این تصمیم به مذاق کاربران خوش نیامد و در ادامه اقدام هایی علیه این شرکت انجام گرفت. از همین رو، ایرانسل از دهه فجر انقلاب اسلامی، تصمیم به تعیین تخفیف ۵۰ درصدی برای برخی از بسته های اینترنتی خود گرفت تا بتواند رضایت مشترکانش را دوباره جلب نماید و این طرح به خاطر استقبال کاربران چندین بار تمدید شد.
حالا اپراتور دوم تلفن همراه کشور، با توجه به استقبال کاربران از کاهش قیمت بسته های اینترنتی و عدم رضایت مشترکان از افزایش تعرفه ها در دی ماه، تصمیم گرفته که این تخفیف را به کاهش دائمی بسته های خود تبدیل کرده و طرح های جدیدتری نیز به مشترکان ارائه نماید.
در برخی از این طرح ها، ایرانسل بسته های خود را به دو بخش کل روز و از ساعت ۹ شب تا ۹ صبح تقسیم کرده تا تعرفه ها را به حد زیادی کاهش دهد. به عنوان مثال بسته اینترنتی ۳ گیگابایتی با قیمت ۱۰ هزار تومان توسط این اپراتور عرضه گشته که ۵۰۰ مگابایت آن در کل روز و ۲٫۵ گیگابایت آن طی ساعت ۹ شب تا ۹ صبح می تواند استفاده گردد.

این که ساعت ۹ شب تا ۹ صبح به عنوان بخش بیشتر بسته در نظر گرفته شده، به نظر کار معقولی می آید. زیرا بیشتر کاربران در طی ساعات ۸ شب تا ۲ بامداد و ۷ تا ۹ صبح از اینترنت موبایلشان استفاده می کنند و ساعات ۲ تا ۸ صبح که اپراتورهای اینترنت ثابت یا همراه به عنوان اینترنت شبانه در نظر می گیرند، فقط متلعق به استفاده دانلودرهاست نه همه کاربران.

در ادامه برای اطلاع شما از قیمت ها و بسته های جدید ارائه شده از سمت اپراتور دوم تلفن همراه، توضیحات رسمی این شرکت به همراه جدول تعرفه ها را ارائه خواهیم کرد.

بر اساس اعلام رسمی روابط عمومی ایرانسل، بسته های اینترنت همراه این شرکت برای مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری آن، بدون محدودیت سرعت در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل دو (EDGE)، نسل سه (۳G)، و نسل چهار (۴G/LTE) قابل استفاده هستند.
بسته‌ های اینترنت همراه ایرانسل در ۶ دسته با اعتبار زمانی روزانه، هفتگی، ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله تا حجم ۱۰۰ گیگابایت به کاربران عرضه می گردد.
بسته های یک روزه

براین اساس، تعرفه بسته های یک روزه ایرانسل با حجم ۱۵ مگابایت، ۵۰۰تومان، ۳۰ مگابایت ۹۰۰ تومان، ۱۲۰ مگابایت هزار و ۸۰۰ تومان، ۲۰۰ مگابایت دوهزار و ۵۰۰ تومان، ۱ گیگابایت شبانه یک هزار تومان و ۲۰۰ مگابایت شامل ۵۰ مگابایت روزانه و ۱۵۰ مگابایت ترافیک شبانه هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده.
طرح های هفتگی

تعرفه بسته های هفتگی ایرانسل هم هزار و ۵۰۰ تومان برای ۴۰ مگابایت، ۲ هزار تومان برای ۶۰ مگابایت، ۲ هزار و ۵۰۰ تومان برای ۱۰۰ مگابایت، ۴ هزار تومان برای ۲۰۰ مگابایت، ۵ هزار تومان برای ۳۰۰مگابایت، ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان برای ۵ گیگابایت، ۸ هزار تومان برای بسته ۳ گیگابایتی مشتمل بر ۶۰۰ مگابایت ترافیک روزانه و ۲٫۴ گیگابایت ترافیک شبانه و همینطور ۴ هزار تومان برای بسته ۱۰۰۰مگابایتی قابل استفاده در بازه زمانی ۹ شب تا ۹ صبح مشخص گردیده.
بسته های یک ماهه

در گروه بسته‌های اینترنت همراه ماهیانه، ایرانسل با کاهش تعرفه، هزینه فعال‌سازی بسته ۲۰۰ مگابایتی را ۵ هزار تومان، ۳۵۰ مگابایتی را ۷ هزار تومان، ۴۰۰ مگابایتی را ۸ هزار تومان، ۵ گیگابایتی را ۲۰ هزار تومان، ۱۰ گیگابایتی را ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ۲۰ گیگابایتی را ۵۰ هزار تومان و ۲۴ گیگابایتی شبانه را ۱۰ هزار تومان و ۵۰۰ مگابایت در کل روز به همراه ۲ و نیم گیگابایت ترافیک قابل استفاده در بازه زمانی ساعت ۹ شب تا ۹ صبح را ۱۰ هزار تومان تعیین کرده.
طرح های ۳ ماهه

مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند بسته های ۳ ماهه ۶ گیگابایتی را با هزینه ۲۵ هزار تومان، ۹ گیگابایتی را ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ۱۲ گیگابایتی را ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان، ۱۵گیگابایتی را ۴۵ هزار تومان، ۱۸ گیگابایتی را ۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان، ۳۰ گیگابایتی را ۶۰ هزار تومان و ۵۰ گیگابایتی را تنها با ۷۵ هزار تومان خریداری نمایند.
بسته های ۶ ماهه و یک ساله

ضمن آنکه بسته اینترنت همراه ۶ ماهه ایرانسل با ۹ گیگابایت ترافیک هم به قیمت ۳۵ هزار تومان، بسته ۶ ماهه ۷۰ گیگابایتی با قیمت ۱۳۰ هزار تومان، بسته های یک ساله ۱۲ گیگابایتی با قیمت ۴۲ هزار تومان و ۱۰۰ گیگابایتی با قیمت ۱۷۵ هزار تومان به مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری این اپراتور عرضه می گردد.Highslide JS
بسته های جدید اینترنت ایرانسل تعرفه های کنونی، نسبت به بسته های اینترنت که قبل از یک دی ماه ۹۳ ارائه می شد، کاهش یافته


با توجه به قیمت های اعلام شده می توان گفت در تمام بسته های ۳ ماهه، ۶ ماهه و یکساله به همراه بسته های یک ماهه ۳ گیگ به بالا، تعرفه های ایرانسل، نسبت به قیمت بسته های اینترنت این اپراتور که قبل از اول دی ماه ۹۳ ارائه می شد، کاهش یافته است. در طرح های قبلی هر ۲ گیگابایت ۱۰ هزار تومان بود، یعنی گیگابایتی ۵ هزار تومان اما در طرح های مذکور، قیمت هر گیگابایت اینترنت همراه از ۱ هزار و ۷۵۰ تومان تا ۴ هزار تومان در نظر گرفته شده.
فعال سازی بسته های اینترنت همراه ایرانسل به سادگی و با شماره‌ گیری کد دستوری #۵*۵۵۵* ممکن خواهد بود. درحال حاضر بسته های یک روزه ۲۰۰ مگابایتی و یک گیگابایتی، هفتگی ۱ و ۳ گیگابایتی و همچنین ماهیانه ۳ و ۲۴ گیگابایتی صرفا توسط مشترکان سیم کارت های اعتباری قابل فعال سازی هستند.
هم اکنون خدمات اینترنت همراه ایرانسل، با فناوری نسل ۲٫۷۵ (EDGE) در تمامی مناطق تحت پوشش شبکه تلفن همراه این اپراتور، با فناوری نسل ۳ (۳G) در بیش از ۲۷۰ شهر و با فناوری نسل ۴ (۴G/LTE) در بیش از ۶۰ شهر کشور در دسترس کاربران است.


پاسخ


 سپاس شده توسط farhad4444 ، reza_ab ، vahid.q ، elecboy ، maryam0098
#2
هنوزم خیلی گران هستش Sad.gif
پاسخ
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۱۴گیگ اینترنت ایرانسل MOSTAFA75 2 2,925 14-12-2017، 09:20 PM
آخرین ارسال: masoud.jalali
  بیمه بنیان کارت که تو ایرانسل من yas69 0 2,388 11-12-2017، 07:06 PM
آخرین ارسال: yas69
  لغو تبلیغات ایرانسل :( .AnGeL. 1 2,310 08-11-2017، 04:43 PM
آخرین ارسال: Fa Ti
  مشکل با سیم کارت ایرانسل ali7842 2 2,693 25-10-2017، 05:37 PM
آخرین ارسال: admin
  مسدود و فعال نشدن سیم کارت ایرانسل ali7842 4 3,471 25-10-2017، 01:56 PM
آخرین ارسال: amazon021

پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز