بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ایرانسل5 های مسابقه كد

كد مسابقه های ایرانسل5
(17-10-2014، 01:42 PM)aliz5829 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشا الله این  تا پیک بیشتر کد بیاد Biggrin.gif
سلام هفته دیگه 30 و 1 روز پرکاری برای شارژ گرفتن در پیش دارید خودتونو آماده کنید

سپاس شده توسط albert
(17-10-2014، 01:44 PM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-10-2014، 01:42 PM)aliz5829 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هفته دیگه 30 و 1 روز پرکاری برای شارژ گرفتن در پیش دارید خودتونو آماده کنید

خوبه Wink.gif

سپاس شده توسط albert
(17-10-2014، 10:57 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تاپيک قبلی پاك شد وقتی برگشتم یه تغییرات كلی باید بدم بعضی از كاربران فعال كه اعلام نارضایتی كردن غیر فعال میشن چون گفتن با كاربر عادی فرقی نداره بعضی از مدیران بركنار میشن اونای كه خلاف قوانین عمل كردن از یه هفته تا چند ماه از دسترسی به انجمن محروم میشن _ كل كل ممنوع بی ادبی ممنوع_ مرسی
سلام هاهاهاهاه حال كردم اگه قاطعانه باشي Biggrin.gif Heart.gif گریه
\

سپاس شده توسط BeHNaZ ، albert
(17-10-2014، 01:44 PM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کجا اطلاع داری.... یعنی هر روز شارژ؟؟؟

سپاس شده توسط albert
سلام بر همگی....ادمین دستت درد نکنه واسه تابیک جدید Heart.gif ...تابیک قبلی خیلی شلوغ شده بود Wink.gif

سپاس شده توسط albert
چرا لیلا رو ناراحت کردی ادمین?? منظوری نداشت. هر روز یکی قعر میکنه میره.. 
بي اف پولدار نميخوام... وزير دربار نميخوام... 
من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!
Tongue.gif

سپاس شده توسط albert
(17-10-2014، 05:23 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا لیلا رو ناراحت کردی ادمین?? منظوری نداشت. هر روز یکی قعر میکنه میره.. 

سلام باران والله منظورم اون نبود چون بقیه هم گفته بودن كاربر عادی و فعال باهم فرقی ندارن یه كم عصبانی شدم _ وقتی برگشتم ستاره های تو رو هم درست میكنم _ من ستاره های كسی رو كم نكردم سیستم خودش این كارارو بر اساس بعضی كارای كاربر اضافه و كم میكنه
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط albert ، Finally I ll get it ، nastaran
ادمین منم دیروز که گفتم کاربر عادی و فعال با هم فرقی نمیکنن منطوری نداشتم همینجوری گفتم

سپاس شده توسط albert
(17-10-2014، 05:35 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین منم دیروز که گفتم کاربر عادی و فعال با هم فرقی نمیکنن منطوری نداشتم همینجوری گفتم

پس احتمالا دامن گیر بعضیاتون بشه هزار بار مثل یه دوست بهتون گفتم چیزای بیخود نذاريد انجمن وقتی یه كاربر این حرف شما رو ببينه شاید از فعالیت تو انجمن منصرف بشه _ من با همتون مثل یه دوست رفتار میكنم ولی شما مثل یه مدير با بنده رفتار میكنید
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط shahzad ، Donya_Red ، albert ، Finally I ll get it ، nastaran
(17-10-2014، 10:57 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تاپيک قبلی پاك شد وقتی برگشتم یه تغییرات كلی باید بدم بعضی از كاربران فعال كه اعلام نارضایتی كردن غیر فعال میشن چون گفتن با كاربر عادی فرقی نداره بعضی از مدیران بركنار میشن اونای كه خلاف قوانین عمل كردن از یه هفته تا چند ماه از دسترسی به انجمن محروم میشن _ كل كل ممنوع بی ادبی ممنوع_ مرسی

قاطعیتتو عشق است..ادمین عصبی میشووووود.گریه.دی دی

Highslide JS

OoOopS..Ine 4 Ke MiGan..BoOoOoq Biggrin.gif

سپاس شده توسط albert