بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خط اول كمپين همرا انتقال به از حمايت

كمپين حمايت از انتقال خط به خط همرا اول
دوستان لطفا توجه انتقال شارژ همراه همه احتمالا با سقف روزانه و ماهانه مشکلی نداریم اما محدوده انتقال و شرط باقی گذاشتن ۴۵۰تومان مشکله  الان سامانه ها پین میدن فعلا هزینه نمیخوان اما بعدا هزینه دار بیاد چون همراه کمتر از ۱۰۰۰ نمیشه انتقال داد و باید هم ۴۵۰ تو سیم جابزاری خلاصه برا انتقال باید ۱۵۰۰شارژ داشته باشین و  اگه سیم ها زیاد باشه هر سیمی هزار بفرستین هزینه زیاد میشه و ممکنه سامانه هزینه دار بیاد از هزار فرستاده شده کم میشه و یه بدون هزینه هم بیاد بازم باقیمانده شارژو میبره نمیشه کاری کرد و دفعات بعد دوباره باید هزار برا همه سیم ها فرستاد ...کلا ضرره چند بار همراه اول تماس گرفتم و ایمیل دادم مثلا همین باشگاه فیروزه ای بهشون گفتم اضافه کردن به همراه من و همه دوستان اگه ممکنه  زحمت بکشین یا حتی ۲۰یا ۳۰نفر از دوستان هم ایمیل بدن کافیه یا تماس بگیرین 9990بعد عدد 9 بگین محدوده انتقال شارژ بشه از 100تا 10/000و شرط باقی ماندن 450تومان برداشته بشه  همراه اول ممکنه تصمیمشون عوض شه و مثل ایرانسل انتقال بزارن همه ایرانسل مشکلی نداریم هر سامانه بیاد هزینه بخواد راحت میتونیم رو سیم های دیگه شارژ با مقدار کم انتقال بدیم یا بدون هزینه باشه سیم شارژ داشته باشه میشه شارژشو انتقال داد تا ازش کم نشه ولی همراه اینطوری نیست  اگه کل انجمن درخواست بدن  چه بهتر و کامل براشون توضیح بدین البته همینطور که من براتون توضیح دادم
شماره همراه اول
9990
اینم ایمیل همراه اول
9990@mci.ir
یه بار امتحان میکنیم ضرری نداره درست شد به نفع همه اگه هم نشد بازم ممنون كه زحمت کشیدید heart
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، Fazoo_aalam2000 ، hossein84
من زنگ زدم به اپراتور گفتن بهترین راه
اینه که پیغام بذارید که بررسی کنن
به 9990 تماس میگیرید بعد عدد 9 که مال پیشنهاد و انتقاد هست رو وارد میکنید
بعد از بوق پیغام خودتون رو میذارید بعد بررسی میکنن
کسی به ایمیل فکر نکنم توجه کنه چون من الان میتونم صد تا ایمیل مختلف داشته باشم ولی تو سامانه 9990 صدای شما ضبط میشه و میدونن اره واقعا مشترین واقعی درخواست همچین چیزی دارند

مکالمش هم رایگانه لطف کنید زنگ بزنید و پیغام بذارید Lightbulb.gif
هر کدومتون هم که ما شالله ده خط دارید Exclamation
پاسخ

سپاس شده توسط hossein84
پیشنهاد خوبیه.من الان ایمیل زدم و چیزایی که لازم بودو گفتم.اما اینجا ایـــــــرانه.گــــوشـا همه دروازه.اگه گوش شنوایی بود،اوضاعمون این نبود
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی ، hossein84
اينجوري كه از اين تاپيك استقبال شد معلومه دوستان از وضعيت الان خوششون مياد Tongue
از ادمين تقاضا دارم سريعتر اين تاپيك پاك بشه.
پاسخ

با ﺳﻼﻡ
ﻣﺸﺘﺮﮎ ﮔﺮﺍﻣﯽ، ﮐﻠﯿﻪ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﻫﺎﯼ
ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺑﺎﺑﺖ
ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﺳﻮﺀ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ
ﺍﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﺮﺍﯾﻂ
ﺳﻘﻒ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺍﻣﮑﺎﻧﭙﺬﯾﺮ ﻧﻤﯽ
ﺑﺎﺷﺪ.
ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺷﻤﺎ
ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ

جوابیه ی همراه اول به ایمیلی که بهشون زده بودم...
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی ، 001 ، bia2learn ، hossein84

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز