بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 1.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لطفا کنین کمکم

لطفا کمکم کنین
(29-09-2014، 09:52 PM)yasinfun نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه چطور برنامه اس ام اس پاک میشه؟ حتی اگه بخوای هم پاک نمیشه  Cool.gif

پاک شد مال من ولی بازگشت به تنظیمات کارخانه زدم برگشت Wink.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
بچه ها گوشیم همش اخطار میداد که حافظه تلفن کم است داده ها را حذف کنید
منم زدم چند تا برنامه ها پاک کردم
حالا هدفون میزنم به گوشی از داخل هدفون پخش نمیکنه.به لپ تابم که وصلش میکنم پوشه ها باز نمیشه
زدم بازگشت به تنطیمات کارخانه شاید درست بشه ولی نشد
کسی هست بدونه باید چیکارش کنم؟؟؟
Highslide JS

Highslide JS
خدایا شکرت
پاسخ

Angel.gif
پاسخ

(08-10-2014، 01:07 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها گوشیم همش اخطار میداد که حافظه تلفن کم است داده ها را حذف کنید
منم زدم چند تا برنامه ها پاک کردم
حالا هدفون میزنم به گوشی از داخل هدفون پخش نمیکنه.به لپ تابم که وصلش میکنم پوشه ها باز نمیشه
زدم بازگشت به تنطیمات کارخانه شاید درست بشه ولی نشد
کسی هست بدونه باید چیکارش کنم؟؟؟
Highslide JS

Highslide JS
احتمالا گوشیتون یا ویروسی شده یا هنگ کرده اکه با تنظیمات کارخانه درست نشد نیاز به فلش کردنش هست
پاسخ

سلام دوستان
لطفا کمک کنید
من گوشیم ویروسی شده الان میخوام فلشش کنم . گوشیمم htc one هستش. بنظرتون میتونم خودم فلشش کنم ، اگه میتونم لطفا راهنمایی کنید تا فلشش کنم. مرسی
پاسخ

(18-03-2015، 07:36 PM)s@@@@@r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطفا کمک کنید
من گوشیم ویروسی شده الان میخوام فلشش کنم . گوشیمم htc one هستش. بنظرتون میتونم خودم فلشش کنم ، اگه میتونم لطفا راهنمایی کنید تا فلشش کنم. مرسی

یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید یا چیزایی که میخوایید را از تو گوشی کپی کنید تو کامپیوتر یا جاهای دیگه بعد برید تو تنظیمات ریست کن دیگه به زبون ساده گفتم  Wink.gif
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥
پاسخ

سپاس شده توسط s@@@@@r
(18-03-2015، 07:41 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 07:36 PM)s@@@@@r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطفا کمک کنید

یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید یا چیزایی که میخوایید را از تو گوشی کپی کنید تو کامپیوتر یا جاهای دیگه بعد برید تو تنظیمات ریست کن دیگه به زبون ساده گفتم  Wink.gif

مررررررسی 
پاسخ

سپاس شده توسط ASUS
من با برنامه اپرا رو گوشیم هیچ چیزی نمیتونم دانلود کنم
کسی دلیلش میدونه؟
میزنم دانلود بشه ولی یک کیلو بایتم نمیگیره و غیرفعال میشه
خدایا شکرت
پاسخ

(19-03-2015، 02:14 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی دلیلش میدونه؟

سرورش مشكل داره نسخه هاي ديگه رو تست كن.. گوشيت ك اندرويد نيست خانوم ليلون... Biggrin.gif Blush.gif بگرد يه اپرا ديگه تست كن سرورش واسه دانلود سالم باشه حلّه... Shy.gif
\
پاسخ

(19-03-2015، 04:47 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-03-2015، 02:14 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی دلیلش میدونه؟

سرورش مشكل داره نسخه هاي ديگه رو تست كن.. گوشيت ك اندرويد نيست خانوم ليلون... Biggrin.gif Blush.gif بگرد يه اپرا ديگه تست كن سرورش واسه دانلود سالم باشه حلّه... Shy.gif

ادمین یکی گذاشته توسایت همون دان کردم
نسخه جدیدازکجا بیارم
خدایا شکرت
پاسخ