بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 1.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لطفا کنین کمکم

لطفا کمکم کنین
چند روزیه که با مشکل ورود به بخش vpn موبایلم مواجه شدم وقتی میخوام برم اون قسمت
میگه برای ورو رمز عبور حافظه کاربردی رو وارد کنید کسی منیدونه چیکار باس بکنم گوشیم xperia V
پاسخ

(14-09-2014، 01:21 PM)sohrab096 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روزیه که با مشکل ورود به بخش vpn  موبایلم مواجه شدم وقتی میخوام برم اون قسمت
میگه برای ورو رمز عبور حافظه کاربردی رو وارد کنید کسی منیدونه چیکار باس بکنم گوشیم xperia  V

سلام خب شاید برای اون قسمت رمز قرار دادین
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

وقتی برا گوشی میخوای vpnبذاری حتما باید رو خود گوشی هم رمز بذاری
رمزبزار حله Wink.gif
پاسخ

سلام شاید بقول ادمین برا اون قسمت رمز قرار دادین من ک همین گوشیو دارم مشکلی ندارم از VPN هم استفاده میکنم ولی اگه حل نشد دقیق تر بگو مشکلتو
پاسخ

سپاس شده توسط admin
میتونی از وی پی ان های مجانی استفاده کنی ، دردسرم نداره ، مث سایفون
پاسخ

برنامه اس ام اس گوشیم پاک شده بایذ چیکار کنم؟ هرچی میگردم برنامش نیست که دانلود کنم
پاسخ

(25-09-2014، 08:15 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه اس ام اس گوشیم پاک شده بایذ چیکار کنم؟ هرچی میگردم برنامش نیست که دانلود کنم

لطف دقت کنید درخواستتون رو کجا مطرح کنید شما یه بار انجمنو نگاه کنید همش طبقه بندی شده - اسم برنامه ی اس ام اس تون چی بود چون برنامه های زیادی وجود داره برا پیامک
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

آخه چطور برنامه اس ام اس پاک میشه؟ حتی اگه بخوای هم پاک نمیشه  Cool.gif
پاسخ

Tongue.gif
(29-09-2014، 09:52 PM)yasinfun نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه چطور برنامه اس ام اس پاک میشه؟ حتی اگه بخوای هم پاک نمیشه  Cool.gif
پاسخ

(25-09-2014، 08:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 08:15 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطف دقت کنید درخواستتون رو کجا مطرح کنید شما یه بار انجمنو نگاه کنید همش طبقه بندی شده - اسم برنامه ی اس ام اس تون چی بود چون برنامه های زیادی وجود داره برا پیامک

ادمین خب گوشیم اندرویده باید ایجا مطرح میکردم دیگه
پاسخ