بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لیله ضیافتی بهترین الرغاعب خواستن ها برای

لیله الرغاعب: ضیافتی برای خواستن بهترین ها
Heart 
خدايا مرا ببين. تنها به خاطر آرزوها و اميدهايم به درگاه تو آمده ام.

از جمله شبهاي بزرگ و با عظمت ماه رجب شب جمعه اول اين ماه است که معروف به ليلة الرغائب است. امشب شب ليله الرغائب است. «ليله الرغائب» ضيافتي براي خواستن بهترين هاست و او که بخشنده ترين بخشندگان است، کرمش هيچ گاه توقف پذير نبوده و نخواهد بود.

در چنين ضيافت بي کراني، طَبَق هاي آرزو از سوي خداوندگار بزرگ بر بندگانش ارزاني مي شود و هر انساني بنابر روحيات و اقتضائاتش، آنچه مطلوب نظرش بوده را از اين خان بزرگ بر مي گيرد و صاحب مهماني تا آنجا که صلاح بنده اش باشد، آرزوهايي که فرشتگان حاملش هستند را برآورده مي سازد.

امشب شبي است که از وابستگي هاي زميني همچون دل هاي گره خورده تا دلبستگي هاي آسماني در قالب نيت هاي پاکتان که شايد حتي بر زبان نيز جاري نساخته باشيد، در نظرتان خواهد آمد و اميد اينکه پيش از تماشاي هلال رجبي ديگر، آرزوهايتان محقق شده باشد.

مناجاتي با محقق کننده آرزوها :
خداوندا درهاي رحمت تو همواره به روي خواهندگان باز است و دست عطايت گشاده. بندگان تو هر زمان که صدايت کنند، پاسخ مي دهي و اگر خالصانه آرزو کنند، مي بخشي. امشب اما شب ديگري است، شب آرزوهاست. امشب، من تمام دعاها و آرزوهاي عمرم را يک جا به درگاهت آورده ام. امشب، در پي آنم که به اندازه يک عمر از تو طلب کنم.

تو تنها کسي هستي که وقتي آرزوهايم را با او در ميان مي نهم، احساس خفت و حقارت نمي کنم. تو هرگز به آرزوهايم نمي خندي. چون تو به من آموخته اي خواستن و طلب کردن را، که هميشه نيکي ها را طلب کنم، که تنها از تو بخواهم و از غير تو هيچ نخواهم.

پروردگارا گنج هاي تو نامتناهي است و هرقدر عطا کني، کاستي نمي يابد. پس، از تو روزافزون طلب مي کنم و تمام خيرها و خوبي ها را يک جا از تو مي خواهم. به تمام خوبي هايي که نزد خود داري، مشتاق و محتاج و آرزومندم.

خدايا کمکم کن تا آرزوهايم شايسته و روا باشند. به من بياموز چيزي را آرزو کنم که مرا به تو نزديک تر سازد. به من بياموز در راه رسيدن به آرزوهايم صبور باشم و تن به قضا و قدر تو بسپارم. بياموز در راه استجابت دعاهايم، هرگز نااميد نشوم و هرگز در مهر تو ترديد نکنم.

خدايا مباد ابليس درآرزوهايم مرا راهبر شود. مباد دل به وعده هاي دروغ او ببندم و وعده هاي راستين تو را از ياد ببرم. مباد هنگام دل بستن به لطف تو، او مرا از وعده هايت نااميد کند. مباد تأخير در رسيدن به آرزوهايم، رشته الفت مرا از تو ببرد و دوستي ام را با شيطان محکم کند. کمکم کن خالق مهربان... هرگز صبر و اميدم را از دست ندهم و هرگز به درگاه تو جز با خوش بيني روي نياورم.

اي مهربان ديرين ياري ام کن تا ريشه هايم را تا مغز استخوان راهروي بي هواي دنيا بتنم تا برسم به آب زلال ايمان، به مهرباني، به خوبي، به سادگي، به تو که همه جاي زمين و زماني.

دستم را بگير تا در هواي عشق تو پرواز کنم و از قفس غبارآلود تن رها شوم و اوج بگيريم تا آسمان آبي بندگي تو، اي مهربان ترين مهربانان.

ایشاالله آرزوهای همه براورده بشه.
پاسخ

سپاس شده توسط amirali8068 ، Fa Ti ، MaNi ، fargol f ، hamid06 ، sky