بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول و مسابقات ايرانسل همراه

مسابقات ايرانسل و همراه اول
(08-01-2016، 11:01 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال دیگه دوستان. من امتیازم از جورچین 200 هستش . الانم که هنوز شارژشو نداده. به نظرتون الان جواب سوال رو بدم یا صبر کنم اگه شارژ داد اونوقت جواب بدم؟  میشه اینجوری؟

به نظرم سوال رو جواب بدید که موقع گرفتن شارژ مشکلی نداشته باشید چون معلوم نیست باز چه بهانه ای میخواد دربیاره

سپاس شده توسط NAjVA ، Eagle
(08-01-2016، 11:01 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال دیگه دوستان. من امتیازم از جورچین 200 هستش . الانم که هنوز شارژشو نداده. به نظرتون الان جواب سوال رو بدم یا صبر کنم اگه شارژ داد اونوقت جواب بدم؟  میشه اینجوری؟

سلام 
روزای قبل که تا ساعت ۵ عصر هم میزدم ثبت میشد اما چون امروز میخواد شارژشو بده بهتره زودتر بزنی و بخاطر ۱۲۰ت ارزش نداره ریسک کنی بزن حتما
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif

سپاس شده توسط NAjVA ، Fa Ti ، Eagle
من چهارتا سوال ج دادم ۱۰۰۰رومیفرستم میگه به سه سوال پاسخ درست نداده اید سوال پنجمی هم ج بدم؟؟؟؟؟؟

(08-01-2016، 11:16 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چهارتا سوال ج دادم ۱۰۰۰رومیفرستم میگه به سه سوال پاسخ درست نداده اید سوال پنجمی هم ج بدم؟؟؟؟؟؟

بله
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

سپاس شده توسط queen_regnant
(08-01-2016، 11:16 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1000 که بفرستین همین متنو میفرسته، اگه امتیازتون 300 هست نیاز به جواب سوال پنجم نیست

سپاس شده توسط Fa Ti ، 1404 ، Evenfall
737476 پین شارژ 5000 میده درسته?
☜♚کســے رو کـه دوس دارے ایــــن قــــــــدرنبـــــرش بـــــالا کـــــه دست خـــــــودتــــــم دیــــگـــه بهــــــش نــــــرســــــه♚☞

MaHvAsH BaNo
امتیازم 300 هس
منظورم اینه یهو شناسه شارژ 5 هزاری نده
ممنون
☜♚کســے رو کـه دوس دارے ایــــن قــــــــدرنبـــــرش بـــــالا کـــــه دست خـــــــودتــــــم دیــــگـــه بهــــــش نــــــرســــــه♚☞

(08-01-2016، 11:10 AM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
روزای قبل که تا ساعت ۵ عصر هم میزدم ثبت میشد اما چون امروز میخواد شارژشو بده بهتره زودتر بزنی و بخاطر ۱۲۰ت ارزش نداره ریسک کنی بزن حتما

من دیشب جواب مسابقه دیروزو دادم ثبت شد . حالا امروز نمیدونم

سپاس شده توسط محمد خاني
بچه ها من سه سوال جواب دادم الانم سوال چهرم رو جواب دادم هزار رو فرستادم هیچ جوابی نیومد بنظرتون میخواد شارژ رو نده
قسم به اسم تو که حک شده رو قلبا

(08-01-2016، 11:52 AM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من سه سوال جواب دادم الانم سوال چهرم رو جواب دادم هزار رو فرستادم هیچ جوابی نیومد بنظرتون میخواد شارژ رو نده

ان شاالله که تا غروب شارژو میده
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane ، sky ، vahid.q