بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول و مسابقات ايرانسل همراه

مسابقات ايرانسل و همراه اول
سلام میشه از خط گوشیت 30 تومن کم شه تو دو دقیقه گوشیمم دست خودم بود مگه میشه Sad.gif Sad.gif Sad.gif

(09-01-2016، 11:10 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه از خط گوشیت 30 تومن کم شه  تو دو دقیقه  گوشیمم دست خودم بود  مگه میشه Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif

اره دوست عزیز من بسته اینترنت نداشتم ولی دستم خورد وصل شد 7تومن شارژم پرید

این سامانه 8123وmshaهنوزمیده به اونایی که نگرفتن؟

سپاس شده توسط mmt
(09-01-2016، 11:46 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره شارز 5 تومنی ها چی شد اینهمه شارز ازمون کسر کردن اخرش میدن یا لغو کنیم؟

فعلا كه كسي نگرفته ... اگر گرفته بودن إعلام ميكردن .... لغو كردنش با خودتونه ... قبلا هم اتفاق افتاده كه پيش بيني رو شارژ ندادن أين مسابقه بار اول بوده و أصلا معلوم نبوده كه شارژ ميداده يا خير

Heart ..........

سپاس شده توسط Fa Ti ، reza_ab
(09-01-2016، 11:43 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه 8123وmshaهنوزمیده به اونایی که نگرفتن؟

مرحله اول ٨١٢٣ را الان بزنيد و بخش دوم را حدود يك ساعت ديگه

Heart ..........

سپاس شده توسط Fa Ti ، reza_ab
(10-01-2016، 12:17 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2016، 11:46 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا كه كسي نگرفته ... اگر گرفته بودن إعلام ميكردن .... لغو كردنش با خودتونه ... قبلا هم اتفاق افتاده كه پيش بيني رو شارژ ندادن أين مسابقه بار اول بوده و أصلا معلوم نبوده كه شارژ ميداده يا خير
دوست عزیز من با کلی زنگ زدن پشت خط بودنا بلاخره1شناسه داد هرچی وارد کردم تراکنش ناموفق بود زنگ زدم بگم ک دیگ شماره پشتیبانی گفت درشبکه موجود نیس

سپاس شده توسط Shahlashahriari
[/quote]

[/quote]
دوست عزیز من با کلی زنگ زدن پشت خط بودنا بلاخره1شناسه داد هرچی وارد کردم تراکنش ناموفق بود زنگ زدم بگم که دیگ شماره پشتیبانی گفت درشبکه موجود نیس
[/quote]

من اون دو ماه پيش يك مسابقه شارژ استفاده داد خودشون بهم زنگ زدن و شناسه دادن كه همش ميگفت اشتباه وارد ميكنيد من هم پيگير شدم دوباره خوندن كه متفاوت با أولي بود ولي باز هم سيستم ميگفت اشتباهه و منم ديگه پيگير نشدم ... اگر براتون شناسه ميده همون لحظه وارد كنيد كه اگر خطا بده بلافاصله متوجه شين

Heart ..........

شناسه میده ؟ msha  و tshan

Msha nadad

(10-01-2016، 01:12 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه میده ؟ msha  و tshan

الان از هر دو شناسه گرفتم هیچ مشکلی نداشتن

سپاس شده توسط vahid.q ، reza_ab