بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول و مسابقات ايرانسل همراه

مسابقات ايرانسل و همراه اول
(10-01-2016، 08:53 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1به737863 فرساادم تبریک گفت 12رو فرستادم ولی باز سوال داد

سوالو جواب بدین شارژو میده

سپاس شده توسط MaHvAsH BaNo ، sahar b ، queen_regnant ، Fa Ti
دوستان هنوز شناسه شارژ 5 هزاری وارد نمیشن ؟
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

(10-01-2016، 08:59 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زدم وارد نشد بعدا امتحان کنید

سپاس شده توسط ...reyhane ، shahzad
چرا دیگ شناسه هارو نمیده؟؟؟؟/ Undecided.gif

(10-01-2016، 08:59 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه بعضی خط ها شارژ میشه اما بیشتر خطارو شارژ نمینه بذارید اخر شب وارد کنید
موفق باشید
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif

سپاس شده توسط Fa Ti ، shahzad
دوستان سلام من نبودم بیزحمت بگینن آیا شارژ جورچینو میشه گرفت الان ؟ اگه آره چطوری ؟ مرسی
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

دوستان عزیز؛ خواهش میکنم بحث رو تموم کنید. Heart.gif متشکر Heart.gif
\

سپاس شده توسط MOHAMMAD H J R B A ، Fa Ti ، ABDOLREZA
(10-01-2016، 09:08 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام من نبودم بیزحمت بگینن آیا شارژ جورچینو میشه گرفت الان ؟ اگه آره  چطوری ؟ مرسی

سلام غیرفعال بود سامانش، اما اگه میخوایین 1000 بفرستین به 737476 ببینید شناسه شارژتونو میده یا نه

سپاس شده توسط venus_queen ، arefu
(10-01-2016، 09:08 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام من نبودم بیزحمت بگینن آیا شارژ جورچینو میشه گرفت الان ؟ اگه آره  چطوری ؟ مرسی

فعلا نمیشه گرفت باید منتظر بمونید تا ببینیم کی میشه گرفت و وارد کرد
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

سپاس شده توسط venus_queen ، 110 ، ENTERTAIN-ME ، arefu ، محمد خاني
جهت اطلاع دوستان

دوستان تست کنید مثل اینکه شناسه میده
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

سپاس شده توسط ENTERTAIN-ME ، محمد خاني ، reza_ab ، pasha66 ، mahdi6713 ، sokot08 ، venus_queen