بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان شارژ ایرانسل و کاربران مسابقات جایزه برای همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
(21-05-2015، 03:48 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی لغو سامانه 737526رو گیر نیاورد

L یا LAGHV

جفتشو بفرستین
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

(21-05-2015، 03:49 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2015، 03:48 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل خانم یه مسابقه بود تبریک شارژ داده بود هفته قبل تا آخر شب بعد هم مشکل عضویت میگرفت به هیچکسم شارژ نداد نمیدونم کدوم بود میشه اونو تست کنید

ozv meid

میده یا نه؟
شـایـد انـدکی بنشیند کـنار تـو ولی آن کس کـه بـار سـفر بسـت مـیرود Sad.gif

مـازنـدران - سـاری ...هوای سـر Heart.gif 

(21-05-2015، 03:44 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv sarg هم از شارژ حرف میزنه.
میلیونر 6 ب بعد

مگه هر مسابقه ای دم از شارژ بزنه شارژ میده عزیز من!!!
لطفا تا وقتی قانونشو یاد نگرفتی اسپم نده

سپاس شده توسط Fa Ti ، S. STAR
(21-05-2015، 03:50 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2015، 03:49 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2015، 03:48 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل خانم یه مسابقه بود تبریک شارژ داده بود هفته قبل تا آخر شب بعد هم مشکل عضویت میگرفت به هیچکسم شارژ نداد نمیدونم کدوم بود میشه اونو تست کنید

ozv meid

میده یا نه؟

اگرم بده الان نمیده
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

Lightbulb.gif Lightbulb.gif نیما خان عزیز اگ یادت باشه همین چن روز پیش ی مسابقه دیگ گذاشتی گفتی میده
من 6 ب بعد تست میکنم نده 4 تا منفی بهتون میدم ک دفه ی بعد ب خاطر شما 120 ازم کم نشه

سپاس شده توسط мαяуαмι ، S. STAR
(21-05-2015، 03:50 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2015، 03:48 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی لغو سامانه 737526رو گیر نیاورد

L یا LAGHV

جفتشو بفرستین

اینا ن تنها لغوشنمیکنه  بلکه توی بخش های 
دیگه سامانه عضوت میکنه ،سامانش 6بخش داره
Heart.gif فکر میکرد بهتر از من گیرش میاد Heart.gif

فروش شاژ همراه اول و ایرانسل یا تعویض بارایتل

آقا اسماعیل شما که ماشاله حرفه ای هستین در صفحه قبل گفتم مسابقات شرکت اپسان فقط از شنبه تا 4 شنبه و معمولا از ساعت 4 و نیم تا 6 بعد از ظهر اگه شارژ داشته باشن مشخص میشه و 5 شنبه جمعه شارژ ندارن و همچنین من خودم هم از 737602 و 737604 و mtab و چند مسابقه دیگه شارژ نگرفتم و به امید این هستم که از شنبه آتی لیست مسابقات شرکت اپسان اپدیت بشن

بچه ها کسی در رابطه شناسه تخفیف یک توضیحی مییده ؟
ما که نگرفتیم می تونیم ؟
تحفیف چه طوریاست ؟
ممنون

Bug 
Sad.gif
دهنم سرویس.
اویی آیآل دوغن Maryam، مِن سِن عکسینی
گوردم.اوزن او یولو ورما....با عکس قلابی

اینجا جز چند نفر که مسابقه میزارن مثل ساحل خانم فرهاد ... به بقیه اعتباری نیست فقط شارژ به فنا میره علکی خواهش نگید مسابقه ش میده
شـایـد انـدکی بنشیند کـنار تـو ولی آن کس کـه بـار سـفر بسـت مـیرود Sad.gif

مـازنـدران - سـاری ...هوای سـر Heart.gif