بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان شارژ ایرانسل و کاربران مسابقات جایزه برای همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
ایشالا تاپیک پر شارژ و برکتی باشه Blush.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
تاپیک قبلی عالی بود ایشال.. اینم مثل اون پر خیر و برکت باشه Angel.gif
فروش کارت شارژ  با 25 درصد تخفیف
فروش بانک شماره همراه اول و ایرانسل + آموزش( بانک رو داشته باشی دیگه خیالت از بابت کد های هرمی راحته)

من هرچی میزنم میگه شما درست جواب دادی ولی تو مسابقه شرکت نکردی....با چند تا خط هم چند بار امتحان کردم نشد......... Sad.gif Sad.gif Sad.gif

جریان جایزه برا کاربران چیه ؟
قسم به اسم تو که حک شده رو قلبا

(15-05-2015، 10:22 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه سوال داشتم هرکی میدونه جواب بده ممنون
من به سیمکارتم پیامکا ناقص ارسال میشه حدود یک و نیم ماهی مییشه امروز نگا کردم جالب اینجاست دیدم یه خط دیگه تو گوشی مامانم نتگا کردم دیدم برای اونم پیامکا ناقص میاد ولی به خط بابام همون پیامک کامل میاد میدونین از چیه؟

قبلا برای منم اینجوری میشه سامسونگ بود چندین بار پیامک هام فرمت کرد بیشتر از 10تا میشد بلاخره درست شد

سپاس شده توسط Poya
(15-05-2015، 10:38 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2015، 10:22 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به سیمکارتم پیامکا ناقص ارسال میشه حدود یک و نیم ماهی مییشه امروز نگا کردم جالب اینجاست دیدم یه خط دیگه تو گوشی مامانم نتگا کردم دیدم برای اونم پیامکا ناقص میاد ولی به خط بابام همون پیامک کامل میاد میدونین از چیه؟

قبلا برای منم اینجوری میشه سامسونگ بود چندین بار پیامک هام فرمت کرد بیشتر از 10تا میشد بلاخره درست شد

داداش به نظرت منم10بار فرمت کنم درست میشه؟ Undecided.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط Man$ouR
(15-05-2015، 10:42 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2015، 10:38 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش به نظرت منم10بار فرمت کنم درست میشه؟ Undecided.gif
واسه من اینجوری درست شد امتحانش کن اشالله درست بشه

سپاس شده توسط Poya
آقایون داداشا...
بی زحمت یه چن تا اعتبار بم میدین ک این اعتبار منفی ازبین بره؟؟؟؟!!!!
خاهش میکنم!!!! Blush.gif Blush.gif Blush.gif Blush.gif Angel.gif Angel.gif
                                            خسته م ......
                                                خسته
Undecided.gif

اس ام اس وقتی ناقص میاد نشانه اینه که ظرفیت پیام گوشی پر شده..البته در گوشی های قدیمی مث نوکیا سامسونگ سونی اریکسون...خالی کنی درست میشه نیاز به هیچ فرمتی هم نیست

سپاس شده توسط vahid.q
من امروز نبودم شارژ اومده بود؟
تعویض پین پنجی همراه اول با پین ایرانسل شما