بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 42 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات جایزه همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
(07-02-2015، 04:56 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 04:39 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با سه تا خطم کد شانس گرفتم از ۷۸۰
یه شارژ ۲۰ تومانی و دوتا ۵ تومانی بردم
حال داد Angel.gif

سلام  میشه کامل توضیح بدی چجوری از *780# شارژ بگیرم

برو تو سایتشون قسمت شارژ رایگان خودش توضیح داده.البته به من که نداد
سایت780.ای ار
...

(07-02-2015، 04:37 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بکس من یه‌ شارژ همراه اول گذاشتم..نوووبت خودتونه..یرانسل بزارید ???????

بچه كجايي ء ؟ Tongue
\

(07-02-2015، 04:56 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 04:39 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با سه تا خطم کد شانس گرفتم از ۷۸۰
حال داد Angel.gif

اول باید به سایت ۷۸۰ قسمت کد شانسش بری و کد شانستو بگیری
بعد هم با موبایل ستاره ۷۸۰ مربع رو بزن برو قسمت جایزه بعد شارژ رایگان
بعد ورود کد شانس برو و کدتو بزن اگه شارژ برنده بشی مینویسه
اگه شارژ بردی باید یه شارژ از ۷۸۰ بخری ظرف ۲۴ ساعت
تا شارژ هدیه رو اتوماتیک بهت بده
کد شارژ همراه اول میدم کد شارژ ایرانسل میگیرم،پیام خصوصی بدین.

(07-02-2015، 03:30 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 03:26 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام    ............سیم کارت جایزه ایرانسل برام اومده..... چه جو ری فعالش کنم..کدی هست؟؟؟   Wink.gif

خودش فعال میشه  Shy.gif

فاطي درست ميگه خودش فعال ميشه Biggrin.gif من چندتا خط گرتم هديه و.قتي اومد فعال بود... Shy.gif بزنگ ب يكي يا اس بده يا بزن شارژتو چك كن وقتي نشون بده شارژ داري يعني فعاله ديگه.... Shy.gif
\

سپاس شده توسط man
irani نوشته:
hamidreza نوشته:
irani08 نوشته: من با سه تا خطم کد شانس گرفتم از ۷۸۰
حال داد Angel.gif

بايد شارژ بخري؟؟؟؟؟؟؟؟ يا موجودي حساب چك كني؟ من فك ميكردم بايد حساب چك كني يعني قبلا كه اينطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
\

دوستان تستر تا هنوز انجمن خلوته کدهای شارژ امروز رو پیدا کنید و بذارید Biggrin.gif

(07-02-2015، 05:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بايد شارژ بخري؟؟؟؟؟؟؟؟ يا موجودي حساب چك كني؟ من فك ميكردم بايد حساب چك كني يعني قبلا كه اينطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

جناب 0212 عزیز قبلا با گرفتن موجودی کارت بانکی از 780 شارژ هدیه رو میداد ولی الان با خرید شارژ حداقل 1000 تومنی از 780 میتونی شارژ هدیه رو دریافت کنی.

سپاس شده توسط man ، 0212
(07-02-2015، 05:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
irani08 نوشته:
hamidreza نوشته:
irani08 نوشته: من با سه تا خطم کد شانس گرفتم از ۷۸۰
حال داد Angel.gif

من مانده گرفتم شارژ رو نداد
باید حداقل یه شارژ هزاری بخری ازش
البته بازم ارزش داره ضرر نمیکنی من که سه تومان شارژ خریدم ( سه تا هزاری با سه خط) سی تومان شارژ گیرم اومد
کد شارژ همراه اول میدم کد شارژ ایرانسل میگیرم،پیام خصوصی بدین.

(07-02-2015، 04:35 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه جون چطور? منظورم این از طریق 555 یا روش دیگه داره

عزیزم اگه بخای از کارتت بگیری از روش*100#استفاده کن
اگر بخای از شارژت کم بشه
از روش*140*6#

من مانده گرفتم شارژ رو نداد
باید حداقل یه شارژ هزاری بخری ازش
البته بازم ارزش داره ضرر نمیکنی من که سه تومان شارژ خریدم ( سه تا هزاری با سه خط) سی تومان شارژ گیرم اومد
[/quote]
یعنی شما بعد از زدن ستاره ۷۸۰ مربع به جای گزینه چهارم یعنی جایزه گزینه دوم که نوشته شارژ رو زدی و بعد از خرید شارژ جایزه داد!؟