بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 52 رای - 3.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل در اول با رایگان شارژ روز ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
سلام آقاسجاد صفحه قبل مشکلمو گفتم راه حلی نیست؟

داداش سجاد ب آبجی کمک نمی کنی؟برم؟

برو کنترل پنل اینترنت آپشن/از منوی بالا کانکشن/پایین صفحه لن ستینگ.باید گزینه اتوماتیک تیک خورده باشه فقط

سپاس شده توسط ساری جون
(17-02-2015، 07:23 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دیروز عصر با هر مرورگری امتحان میکنم ارور میده هیچ سایتی باز نمیشه الانم با ****شکن اومدم اینجا کسی میتونه کمکم کنه بگه چیکارکنم؟

چه نوع نتی داری موبایل وایتکس چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط استارک
مرسی آقاحامد من زیاد وارد نیستم از کجا برم تو کنترل پنل؟ Huh.gif

سلام خوش بحال اونايي که کلی ذخیره شارژ دارن..هييييييييي آ ه ه ه ه

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت

(17-02-2015، 07:35 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-02-2015، 07:23 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دیروز عصر با هر مرورگری امتحان میکنم ارور میده هیچ سایتی باز نمیشه الانم با ****شکن اومدم اینجا کسی میتونه کمکم کنه بگه چیکارکنم؟

چه نوع نتی داری موبایل وایتکس چیه

داداش adsl از مخابرات گرفتم

راستی ادمین خان کجان من ی پیشنهاد دارم با اجازشون ی تالارگفت گو بزنن تا ما مزاحم این تاپیک نشیم نظرتون چیه دوستان؟ Heart.gif

تاریخ سیستمت رو بروز کن با تاریخ روز میلادی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط استارک
ساریانا
میشه بری خصوصی ازشون بپرسی یا تو انجمن کامپیوتر؟ Biggrin.gif
همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیک تر میشه...