بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 22 رای - 3.18 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول
(29-01-2016، 07:44 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راهی هست که بشه شناسه ها رو با چند سیم زد ؟

متاسفانه نه

سپاس شده توسط S C R O L L ، 110
سلام دوستان من قبلا تو پیشبینی شرکت کرده بودم بارسا رو زدم ،فوتبالی نیستم اگه امشب شارژمیده.اعلام کنین تشکر

World's Most Beautiful Sentence
BUT, I LOVE YOU...

World's Most Painful Sentence
...I LOVE YOU , BUT

(29-01-2016، 07:52 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من قبلا تو پیشبینی شرکت کرده بودم بارسا رو زدم ،فوتبالی نیستم اگه امشب شارژمیده.اعلام کنین تشکر

اون مسابقه ی ایرانسل مربوط به لیگ اروپا هست که حالا حالاها بازی ندارن 
البته اینم بگم الان تست کردم انگار اپدیت شده حرفی از شارژ نمیزنه...

سپاس شده توسط Nargesi ، 110 ، ENTERTAIN-ME ، Evenfall ، MaNi
(29-01-2016، 07:46 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 07:44 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راهی هست که بشه شناسه ها رو با چند سیم زد ؟

متاسفانه نه

جمله ی  آقا حميد رو كامل ميكنم : متاسفانه نه، اون راه براى زمانى بود كه شناسه سوخته ميداد  8282 دوستان ضرر و زيان رو با اين روش جبران ميكردند . و عده اى باگ تصور كردند و الخ...

سپاس شده توسط hamid06 ، ABDOLREZA ، Honey Ehssani
دوستان سامانه های 8282 الان مسابقه ی فعالی دارن ؟ ممنون میشم بگین Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
(29-01-2016، 10:07 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه های 8282 الان مسابقه ی فعالی دارن ؟ ممنون میشم بگین  Heart.gif
فک کنم:
ozv aghlk
Ozv hamsh
Ozv mashal

سپاس شده توسط arefu ، hamid06 ، ★ARMAN★ ، 110 ، maisam ، MaNi ، reza_ab ، mahan✰✰ ، BiGHAM ، Evenfall ، Shahlashahriari
سلام دوستان من الان چند روزه که با یه خطم هیچ پیامی نمیتونم به 8282 ارسال کنم،ولی به مخاطبام و بقیه شماره ها ارسال میشه،به 700 هم زنگ زدم اصلا خودشون هم نمیدونن چی میگن،نیم ساعت باهاش حرف زدم تا قانعش کردم که این سامانه برام مشکل داره،خلاصه جوابی ندارن،کسی پیشنهادی نداره،ممنون

(29-01-2016، 10:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 10:07 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم:
ozv aghlk
Ozv hamsh
Ozv mashal
سلام من میخوام این 3 تا مسابقه شرکت کنم یک سوال اگه من اس ام اس دوم که ak 555هست بدون شارز بفرستم
این اس به من میده
سیستم قادر به محاسبه مبلغ برای مشترک نمی باشد. اعتبار حساب کافی نیست و یا سیستم در حال حاضر مشغول است
*
خرید سریع و آسان شارژ در هر زمان و هر مکان تنها با شماره گیری #7*
میخوام ببینم کسی امتحان کرده که اگه بدون شارِز بزنی فرداشناسه بهت میده یا نه؟لطفا جوابم بدید Shy.gif

(30-01-2016، 10:48 AM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 10:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم:
ozv aghlk
Ozv hamsh
Ozv mashal
سلام من میخوام این 3 تا مسابقه شرکت کنم یک سوال اگه من اس ام اس دوم که ak 555هست بدون شارز بفرستم
این اس به من میده
سیستم قادر به محاسبه مبلغ برای مشترک نمی باشد. اعتبار حساب کافی نیست و یا سیستم در حال حاضر مشغول است
*
خرید سریع و آسان شارژ در هر زمان و هر مکان تنها با شماره گیری #7*
میخوام ببینم کسی امتحان کرده که اگه بدون شارِز بزنی فرداشناسه بهت میده یا نه؟لطفا جوابم بدید Shy.gif
برای مرحله ی اول شارژ لازم نیست اما مرحله ی دوم شارژ 120 ت میخواد حتما.

سپاس شده توسط Fa Ti ، fargol f ، BiGHAM ، reza_ab
Mahmod 131
الان نمیخواد ak 555 بفرستی .همون فردا که خواستی شناسه بگیری خط ت شارژ کن مرحله دوم بفرست .ميدهد

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت

سپاس شده توسط 110 ، Fa Ti ، hamid06 ، reza_ab