بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 22 رای - 3.18 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول
(15-01-2016، 02:44 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گل تمام ترفند های ایرانسل و حتی همراه اول رو میدونم اجازه بدین به مرور زمان گفته خواهد شد فقط چند روز صبر داشته باشین .اون دوستان هم که از من انتقاد میکنن بعدا متوجه خواهند شد که چه اشتباهی کردن.

شما ترفندات رو بگو من هر روزی سه تا اعتبار میدم به شما

سپاس شده توسط السانا جون
سلام دوستان سيم همراه اولم مسدود شده به غير از ٩٩٩٠ يه روش ديگه بود كه از مسدودي خارج مي كرديم ممنون ميشم راهــنـــمـــايــي كنيد

دوستان عزیز وقتی باگی شروع میشه حتما یه تاریخ انقضا هم داره.شاید گزارش دادنی در کار نبوده و خودشون فهمیدن یا کسی خارج از این انجمن گزارش داده پس لطفا شخصی رو محکوم نکنین و بیخودی نظم انجمن بهم نریزین ممنون
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط السانا جون ، meysam p7
(15-01-2016، 02:44 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گل تمام ترفند های ایرانسل و حتی همراه اول رو میدونم اجازه بدین به مرور زمان گفته خواهد شد فقط چند روز صبر داشته باشین .اون دوستان هم که از من انتقاد میکنن بعدا متوجه خواهند شد که چه اشتباهی کردن.

دوست عزیز اولش گفتید که صبح ترفندو گذاشتم دو دقیقه بعدش حذفش کردن - الان میگید همه ترفندا رو بلدم و بعدا میگم
لطفا یه توضیح قانع کننده اینجا یا تو پیغام خصوصی بدید وگرنه مجبورم به خاطر برهم زدن نظم سایت محرومتون کنم

سپاس شده توسط 0212 ، 110 ، Poya ، TA HA ، السانا جون ، meysam p7 ، MOHAMMAD H J R B A ، amirabbas ، Eagle ، Shima71 ، sa1ar ، queen_regnant ، maisam ، Evenfall ، pasha66 ، jaeger ، MaNi ، KING ، حامد 551
روزبه عزیز شما ک جواب پیام خصوصی هم نمیدین من فک نکنم روشی وجود داشته باشه.. و فقط یه شایعه س که انجمن بهم بریزه.. اگه بقیه غریبه اند جواب مارو ک خصوصی میتونید بدید... اگه هم نمیتونین جواب بدین یا میخواین وعده برای روز های آینده بدین نیازی نیست انجمن رو به هم بریزید...

دوستان عزیزن اون گزارش گرو هم اخراج کردیم. بهتره راجع بهش بحث نکنید. حداقل این مدت ک نیست با خوبی و خوشی با هم رفتار کنید بحث نداره عزیزانم Heart.gif  متشکر
\

سپاس شده توسط Eagle ، meysam p7 ، sa1ar ، TA HA ، ENTERTAIN-ME ، reza_ab ، السانا جون ، MOHAMMAD H J R B A ، Fa Ti ، pasha66 ، MaNi ، sanaz ، sir12011
الان از مسابقه عقل کل ، تخم مرغ شانسی و دنج شنبه کدوم کار میکنه عضو شدم مرحله دوم رو نزدم همه تموم شدن
سلام خدمت همه Tongue.gif

بعضی از دوستان لطفا کردن از صبح شروع کردن به اسپم دادن و بحث های حاشیه ما هم خسته شدیم از بس اخطار دادیم در صورت تکرار محروم میشین
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط 0212 ، gandilak ، MOHAMMAD H J R B A ، reza_ab ، Poya
(15-01-2016، 03:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا من قصدم به خدا کمک کردنه. اصلا ادم این مدلی نیستم. چند دقیقه پیش هم به کاربری با نام میثم یه ترفندی گفتم.

شما ترفندتو بذار ببینم چیه ؟ اصلا ندیدم ترفندو بذاری فقط گفتی بلدم !!
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط gandilak ، meysam p7 ، 0212 ، 110 ، reza_ab ، TA HA ، sa1ar ، pasha66 ، Poya ، MaNi
(15-01-2016، 03:14 PM)gandilak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان از مسابقه عقل کل ، تخم مرغ شانسی و دنج شنبه کدوم کار میکنه عضو شدم مرحله دوم رو نزدم همه تموم شدن

عقل کل و تخم مرغ شانسی برای امروز پیشنهاد ویژه ای ندارن

دنج شنبه هم اسم جشنواره شرکت بیپ هست

سپاس شده توسط NAjVA ، gandilak ، meysam p7 ، MOHAMMAD H J R B A ، reza_ab ، TA HA ، MaNi
(15-01-2016، 03:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا من قصدم به خدا کمک کردنه. اصلا ادم این مدلی نیستم. چند دقیقه پیش هم به کاربری با نام میثم یه ترفندی گفتم.

داداش لطف کن اینجا یا توی یه تاپیک جدا بگو یا به مدیرا بگو تا اونا به همه بگن.

سپاس شده توسط gandilak ، meysam p7