بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول
(29-03-2015، 07:42 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
salam un 2ta kod dg kar mikonan?
vtn va adost manzurame?

کار میکنه ولی هدفش فعلا شارژ خوری هست
...

سپاس شده توسط armanyazdi
ای بابا مسابقه میزارن شارژ نمیده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#لینک جدید(ویندوز)

مدیریت آسان و کنترل شارژ به تعداد بالا

(29-03-2015، 06:34 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه فکری برای مسابقاتی که میگه عضو نشدی کردم تا اخر هفته رو میکنم  Biggrin.gif

قبل از عید هم این حرف رو زدی ولی چیزی ندیدیم Biggrin.gif
Heart.gif به طور مشکوکی داره بهم خوش میگذره،فکر کنم دارم میمیرم  Heart.gif

چطور میشه ازاون دوتا هم گرفت؟
خدایا شکرت

(29-03-2015، 07:56 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 06:34 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه فکری برای مسابقاتی که میگه عضو نشدی کردم تا اخر هفته رو میکنم  Biggrin.gif

قبل از عید هم این حرف رو زدی ولی چیزی ندیدیم Biggrin.gif

Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
دقیقا
قبل از عید هم این حرف رو میزد
تعویض پین پنجی همراه اول با پین ایرانسل شما

البته منکه با تست اون دو تا کد رو فهمیدم ولی خود ایرانسل هم حدود 1 ساعت قبل دو تا پیام داد با عنوان Eidi و در اون گفته بود با ارسال پاسخ به 80501 که کد عددی آرزوی دوست داشتنی هست شارژ هزار ببرید و همچنین برای شعر یادت نره هم پیام داد با اینکه به یک سری خطوط پیام میده ولی بازم سیستمش ایراد داره و برای من اونهایی که 737601 قبل 6 عضو شدم دیگه تبریک شارژ نمیده Sad.gif

این 737601 بهم شارژنداد فقط سوال داد؟؟؟

میگن اگه با تاخیر یه ساعته بزنین احتمالش هس شارژ بده Exclamation.gif
...

(29-03-2015، 08:14 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب امشب تست میکنم فردا شبم تست میکنم اگه جواب داد میزارم انجمن

یعنی امروز با این دوتا مسابقه تست نکردی جواب نداد بهت  Dodgy.gif Biggrin.gif
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥