بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 34 رای - 3.21 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول همرا new ایرانسل و مسابقات

مسابقات همرا اول و ایرانسل new
(03-02-2015، 07:41 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2015، 07:39 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2015، 07:34 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2015، 07:32 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2015، 07:30 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول ...
نتیجه بازی منچستر | کمبریج را پیش بینی کنید.
ت 1 برای برد منچستر به 20397
ت 2 برای برد کمبریج به 20397
اگر نتیجه ی بازی را درست پیش بینی کنید شارژ 1000 تومانی دریافت خواهید کرد.

برای فرستادن اینجور پیش بینی ها حتما باید خط همراه اول اعتبار داشته باشه?و همچنین وقتی یکی از گزینه ها را فرستادیم باید جوابی بیاد

نه . اعتبار هم نداشته باشی میده...وقتی میفرستی جواب میده و میگه اگه درست پیش بینی کرده باشی هزار تومن هدیه میگیری ...

و اگر تا زمان شروع بازی جوابی نیومد چی

خب ینی شرکتت نداده ... دوباره بفرست تا جواب بیاد
السلام علی صدیقه الشهیده

نتیجه بازی را حدس بزنید :
*
در جام حذفی ایتالیا، تیم های رم و فیورنتینا که از تیم های مدعی کسب قهرمانی نیز هستند به مصاف هم خواهند رفت.(زنده از شبکه ورزش23:15)
فکر میکنی کدوم تیم برنده میشه؟
3. رم
4. فیورنتینا
*
گزینه مدنظرت رو با یک فاصله بعد از حرف «ت» ارسال کن
مثلا:
ت 1
*
هرگاه در جواب شما پاسخی ارسال نشد، حرف «ت» را پیامک کنید تا آخرین سوال دوباره برای شما ارسال شود

سلام بی غم خوبی......به فکر یک تایپک جدیدباش.... Biggrin.gif همین حالا ازبالا اعلام کردن سرعت نور شکسته شد Biggrin.gif
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال

(03-02-2015، 07:39 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا خانم وقتی که بعضیا میان 60 تومن پول میدن سیم ایرانسل میگرن فقط واسه شارژ ! نمیخواهید ایرانسل بفهمه Huh.gif  Tongue.gif

اول سلام Angel.gif
شارژ رایگان رو خود ایرانسل نمیده که شما حرص میخوری،اون گروه یا شخصی میده که این مسابقه های مسخره رو میزاره
نگاه ،به خودمون نکن که چند نفرمون کدها رو پیدا میکنن و روی سایت میزارن تا همه استفاده کنن
البته دم همشونم گرم Wink.gif Wink.gif

سپاس شده توسط mahdihamdi75
(03-02-2015، 07:46 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بی غم خوبی......به فکر یک تایپک جدیدباش.... Biggrin.gif همین حالا ازبالا اعلام کردن سرعت نور شکسته شد Biggrin.gif

داداش فعلا من دسترسی ندارم فعال شدم تا بعد که ببینم دلشاد چیکار میکنه. Undecided.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

سپاس شده توسط man
(03-02-2015، 07:41 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان درست میگه
منم یه خط همراه دارم و بدون اعتبار
هر وقت پیش بینی درست انجام بدم کارت شارژمو میده

حسین احتمال برد کدوم بیشتره؟؟
خودت کدومو زدی؟؟

(03-02-2015، 07:46 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه بازی را حدس بزنید :
*
در جام حذفی ایتالیا، تیم های رم و فیورنتینا که از تیم های مدعی کسب قهرمانی نیز هستند به مصاف هم خواهند رفت.(زنده از شبکه ورزش23:15)
فکر میکنی کدوم تیم برنده میشه؟
3. رم
4. فیورنتینا
*
گزینه مدنظرت رو با یک فاصله بعد از حرف «ت» ارسال کن
مثلا:
ت 1
*
هرگاه در جواب شما پاسخی ارسال نشد، حرف «ت» را پیامک کنید تا آخرین سوال دوباره برای شما ارسال شود

اگه پیامی که گذاشتید براتون اومده لغوش کنید و دوباره ت 1 رو به 20397 ارسال کنید ...
السلام علی صدیقه الشهیده

(03-02-2015، 07:49 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2015، 07:41 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان درست میگه

خودت کدومو زدی؟؟

ببخشید کـــه من جواب دادم به جای حسین آقا :
100% منچستر برنده ی این بازیه ... کمبریج تو دسته 3 انگلیس هم نیست !!
السلام علی صدیقه الشهیده

(03-02-2015، 07:49 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان درست میگه

خودت کدومو زدی؟؟

بنده منچستر رو زدم
------------------------------------------

چون عقل کامل گردد ، سخن کوتاه شود ( حضرت علی (ع) ) Biggrin.gif

سپاس شده توسط Shabnam
شماها هنوز دنبال نت و پیام و ......رایگان هستین؟ Undecided.gif

سپاس شده توسط man